Anita – Candy Shop Massage
Po dvou měsících jsem opět zavítal do Prahy do svého oblíbeného podniku. Vím, že tu minule někomu z komentujících vadilo, že píšu recenze pouze na masérky z Candy. Chápu, že potom mohu působit dojmem promotéra, ale je to dáno tím, že jsem byl v tomto salonu vždy nesmírně spokojen a tak návštěvy pořád opakuji. Při hodnocení se snažím zachovávat pokud možno co nejvyšší objektivitu a do budoucna určitě plánuji navštívit i jiné salony.
Tentokrát jsem objednán na Šumavskou, přicházím klasicky s pětiminutovým předstihem. Na recepci si povídám s velmi příjemnou a inteligentní recepční, kterou jsem v Candy Shopu dosud neviděl. Na pití volím vodu, protože vím, že na Šumavské nemají pivo ani víno a tvrdšímu alkoholu neholduji. Za chvíli přichází Anita, přivítá mě vřelým polibkem na tvář a odvádí si mě do své „komnaty neřesti“.
Hned na úvod volím 2 extra služby v podobě francouzského líbání a pussycat, na začátku mě požádá, abych ji svlékl, což je pro mě samozřejmě velmi vzrušující. Úvodní sprcha byla opravdu velmi intenzivní a to i na poměry Candy, líbáme se, já dráždím její nahé tělo a dochází k různým simulacím sexu. Musím potvrdit to, co bylo psáno už v mnoha předchozích recenzích, Anita je opravdu expert na francouzské líbání, určitě jednoznačně nejlepší, co jsem zatím v CS zažil.
Část na břiše byla relativně krátká, Anita se zeptá, zda může přitvrdit a po mém souhlasu do mých zad zarývá své ostré nehtíky, bylo to příjemné, určitě bych to rád zopakoval.
Poté následovala pussycat část, která je jedou z mých nejoblíbenějších částí z celé masáže. Kundička Anity je chuťově moc dobrá a mám dovoleno ji kromě jazykem dráždit i prsty, Anita ležící na zádech u toho krásně vzdychá a i když vím, že to je do určité míry divadlo, i tak je pro mě nesmírně vzrušující.
Pak následovala část na zádech, při které Anita používá opravdu celé své tělo, kundičky nevyjímaje. Kontakty ptáka s kundičkou jsou opravdu velmi těšné, ale ke kontaktu sliznic nedochází. Při ruční stimulaci jsem se až příliš oddal svému vzrušení a po chvíli jsem kapituloval. Z hlediska time-managmentu jsem to úplně nevychytal, protože nám zbývalo ještě docela dost času😂Zbývající čas si povídáme, Anita je velmi komunikativní a tak se dozvídám zajímavé informace o jejím životě a zároveň jí říkám i něco o sobě.
Před závěrečnou sprchou ještě proběhlo druhé kolo cunnilingu, které pro mě bylo neméně vzrušující, na závěr mě už jazyk bolel vyčerpáním😂Při závěrečné sprše Anita dbá na to, abych si důkladně omyl obličej, který nesl stopy nektarů jejího vzrušení. Po osprchování jsem se oblékl, zaplatil, předal Anitě malou pozornost a ještě chvíli jsme si povídali. Když mě vyprovázela, tak jsme se společně schovali na WC, abych se nesetkal s jiným klientem, líbí se mi, jak důsledně v tomto ohledu v Candy dbají na zachovávání anonymity klientů.
Hodinová Body to body masáž – 1000 Kč (6. návštěva s 50% slevou) +500 Kč francouzské líbání +500 Kč pussycat + dárek ode mě
Hodnocení recenze
(super, nejlepší, top)

Prague reviews - Czech erotic reviews - Prague erotic reviews
Anita se za zaves na WC schovava rada :))) a ty vyrazy, jake u toho ma … :). Je v tomhle (zenskost, ale ne takova primitivni vulgrani zvireci, nybrz na smyslna, svudne chtiva) opravdu tuze dobra a zastini tim i mnohem hezci holky.