Erotické masáže Praha

Jasmine – Avalon club

Zdravíčko vespolek,

minulý měsíc se na mě usmálo štěstí a po krátké pauze jsem opět vyhrál zde na ťapkách. Dostal jsem Avalon. Dlouho jsem tam nebyl a tak jsem si řekl, že je to vlastně dobrý důvod se tam po čase zase mrknout. Mají tam pár mazlivek a ďáblíků, co jsem ještě nezažil, tak here we go, lets try it. Volba padla na Jasminku. Pravda, četl jsem její předchozí recenzi a po vysvětlení situace od salónu, jsem si řekl že je na čase jí sepsat velmi specifickou recenzi.

Co se Avalonu týká, kromě nových prdelek, tam proběhlo i bohužel lehce osobní change. Změnilo se (asi) vedení a s tím i operátorky a tím pádem se z toho stal zas pro mě nový salón. Operatorka která mě už delší dobu znala a dělala mi rezervace, tam už bohužel nepracuje A druhé bohužel zklamání přišlo ohledně cen. Místo půl hodinky za 600,- to teď stojí za půl hodinku 1000,- . Takhle, pro mě to neni zas takový problém, ale přeci jen to je nečekaná změna. Jsem autista a tohle mě překvapilo. Chtěl jsem mít jistotu, že na mě Avalon nezapomněl tak jsem hnedka trochu zaspamoval (v dobrém slova smyslu) chat na jejich stránkách. Odpověď po pár minutách přišla a vše jsme probrali.

Přišel jsem do salónu a vůně na chodbě zůstala stejná. Tak jsem si řikal, že to bude skvělý. Operátorka celkem hot. To je druhá dobrá zpráva. Jasmínka přišla za chvilku na bar, taky super. A úvodní sprcha též moc milá. Ale tím ty pozitiva končí. Řikám si, že masáž nohou příjemná ale že může přeskočit nohy. Čekal jsem dle svých posledních zkušeností, docela konktaktní masáž. Bohužel po cca 30 minutách roztírání a žádnym povídání, mi Jasmine řekla, že ať se otočim…řikám si v hlavě wtf? Tohle je divný! Ani na zádech nic nepřišlo…dál jenom roztírání oleje po nohou a kolem kámoše a nic. Pak už jsme museli do sprchy, kde byla teda pěnová show, happy end a oblíkat se! Tohle byla pánové ta nejhorší masáž za celej rok 2025. Ještě o to divnější mi bylo, že mi Jasmine řekla, ať peníze za doplatek dám operátorce. Přišel jsem za operátorkou a ta mi řekla, že si peníze bere slečna. S hořkym pocitem zmatení a těžkýho zklamání, jsem se cestou stavil v KFC pro můj milovanej arašídovej shake, abych měl ten den alespoň z něčeho radost.

A teď k výběru masáže: 

Já vim, já vim, je fakt že kolikrát klasická erotická masáž může být jen o rukou, ale už jsem se taky někam vyvinul a zjistil jsem za xy masážnickejch let, že může bejt nudná masáž na břiše, ale pak na zádech to slečna rozjede. Ale to, co udělalo vedení se systémem a s holkama, tak dost smutný. V Avalonu jsem začínal někdy v roce 2022. Dost divná masáž kdy jsem měl mít slečnu na hoďku a místo hoďky jsem tam zůstal o půl hodiny navíc. Cožpak o to, to bych byl ještě rád, ale přišlo mi, že slečna asi neumí poznat happy end a skoro mi ho tehdy až urvala….už si nevzpomínám jak se slečna jmenovala nebo jak vypadala. Poté jsem tomu dal cca rok pauzu a objevil jsem si Ajšinku (Anasteischa), s tou jsem měl napoprvé taky klasickou erotickou masáž ale bylo to hodně kreativní A HLAVNĚ JELA HODNĚ B2B ALE I 69TKU… celkově to byl nádherný zážitek. Když jsem byl opět na klasické erotické masáži s Angeli (Angela), tak ani s ní to nebyla nuda a pěnová show byla super. Tehdy jsme byli spolu na 90 minut a vše naprosto krásný…A HLAVNĚ PŘI PĚNOVÝ SHOW JSEM MĚL 10 MINUT NAVÍC (s Angelkou to bylo boží krásný zážitek).

Přišel jsem tam asi tak po 2 měsících a hle, velký změny a to k horšímu. Za A) klasická erotická masáž na půl hodiny stála naposled 600,- TEĎ to maj za 1000,- za B) psal jsem to i tý operátorce, že pěnová show by šla? A prý je to za doplatek 500,- přitom mi psala že 1 extras je součástí masáže. Maj v tom neskutečnej bordel. Za mě, sbohem a šáteček Avalone. Za C) pěnová show byla tehdy automaticky plus 10 minut navíc, TEĎ žádných 10 minut navíc za pěnovou show. Za D)nějak mi nebylo vysvětleno, jestli jako ještě maj VIP PROGRAM nebo ne. Měl jsem tenhle salón rád, ale nevim a nechápu, co se z toho stalo. Spustila se mi těžká schýza a smutek z toho, co jsem tam zažil. Měl jsem za to, že Avalon je fajn podnik plný příjemných holek a fajn operátorek….hm, asi určitě tohle budou už jenom vzpomínky.

Klasická erotická masáž

1 hodina

1800,- (výhra) + 500,- extras

Jasmine – Avalon Club

Hodnocení: 😒 (propadák)

IMG-20250503-WA0014-1.jpg IMG-20250503-WA0011-0.jpg

2.5 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx