Nika Rabbit Hall
Pouze dvě recenze , až po objednání ,třetí. Dle fotek a popisu kolegů přede mnou , přesně můj typ.Nika z Králíkárny.Byl to můj první výlet jinam než do Cukrátek , takže trochu obavy , co a jak logisticky. Vyrazil jsem s předstihem , protože , jak jsem tušil , parkování nic moc. Nakonec se povedlo a před Králíkama , jsem byl o čtvrt hodiny dříve. Dveře z ulice byly otevřené , tak jsem nejprve provedl kontrolu terénu a čekal nahoře u schodů. Za mnou tam vešel takový malý, škaredý Vietnamec a ptal se “holky”? Ukazuju dolů po schodech a dopředu lituji masérku, která tohle chytí. Sednu si na schody a koukám do mobilu . Rákosník valí zpátky. Rukama dělá kruhy ( jakoby masíroval) a praví : “Jenom masáže … na hovno!” Asi si spletl podnik a myslel , že smočí “pinzetníka”. Zespodu vycházejí další dva klienti. No nic ,26 , mám to na půl. Chci zazvonit , ale dveře se otevřou samy a za nimi docela fešná uvadečka. Bačkory a na pokoj. Oddechl jsem si , je tam velký sprcháč , nebudu nikde lítat po chodbě , se stojícím pérem obaleným ručníkem. Na digitálních hodinách naproti posteli – 28 .Trochu šero, tak rozsvítím , co se dá. Svlíknu se do trička a čekám na posteli . Přesně ve 30 dorazila. Klasika , zase je úplně jiná , než jsem si představoval. Ale fakt hezká .Pomůžu ji s prostěradlem . Stojí proti mě , otočí se zády a najednou s zpod firemního župánku stáhne kalhotky.Zajímavý postup. Pak župánek a takový černý korzet až naposled .Aha.. na vzájemnou svlíkačku jako v Candy to teda nevypadá , tak to ze sebe taky shodím a bez ptaní ukazuje jdem do sprchy a než něco vykoktám , už ladí vodu. Je přesně taková , jak ji podal kolega přede mnou. Wau efekt už jen z pohledu na to poprsí .Jaká změna proti minulé zkušenosti.Hezká , ale taková jako vážná. Snad jí zase někdo nenaštval?! Bez keců mě přimáčkne na zeď a začne mě sprchovat a hned se na mě připlácne těma nádhernejma – asi trojákama a rukou šmátrá dole.Tak jsme se nějak vzájemně umyli, poprouzkoumali.. chtěl jsem zkusit svoje oblíbené zezadu mezi půlky , ale nee.. Nebylo to špatný , ale Candy sprcha je Candy sprcha. Vše ostatní se pak blbě hodnotí. Pak na postel , velí na břicho , což se mi moc nechtělo a plánoval jsem úplně vynechat, ale zavelela to tak nekompromisně s příslušným gestem, že jsem radši poslechl.Pak přesně , jak již bylo popsáno- strojově , podle “mazacího plánu”. Nohy, lýtka, achilovky. Jako dobře seřízená mašina.Beze slov, zavřený oči.Výhledy parádní , masáž prsama jakbysmet. Dole ale ani ťuk.Co je masakr je její funění do ucha. Jednu chvíli mi dala tvář na tvář a … nevím , jak to popsat.. zafuněla , zavrněla …něco jako mručení lvice , než Vám ukousne péro. Normálně mě naskočila husí kůže.To se nedá vysvětlit , to se musí zažít ..
V 50 velí otočka. Beze slov , pořád taková vážná . Po tomhle dole samozřejmě nic. Podívá se na “ zplyhláka” a pak na mě . Pohled skoro vraždící , jako by říkala :”Tvl. a tohle je jako co?” Jen jsem pokrčil rameny – místo “ cos čekala , po takovým vážným úvodu?” Poleje ho brutálně olejem , protáhne rukou a nasedne na koně .Pak stehnem mezi nohy a pořádný skluz. Konečně mám ty nádherný “šišky” přímo před nosem . Hned mi jednu nacpe do pusy. Nelením a začnu na ní pracovat. Zjevně se jí to líbí a začíná trochu sténat. Klidně bych přestal , ale to nepovolila a nebylo kam uhnout… Ok, dost bylo fórů , takhle to dál nepůjde , je načase převzít otěže . Obejmu ji a hravě ji překulím na záda . Je docela překvapená . Chytím ji za zápěstí a ruce dám do polohy , “vzdávám se”a přidržím, aby pochopila, že je tak má nechat. Pomalu …..
xxxxx
následující dlouhý odstavec jsem po zralé úvaze v zájmu nás obou vymazal . Napíši jen, že to bylo moc fajn a trochu se to protáhlo a že k masáži jsme se již nedostali .
xxxxx
Rychle do sprchy , taková rychlá očista a milenecká tulenice i nějaká ta mini pusa. Při oblékání jsme konečně pronesli pár slov a tam jsem asi pochopil , proč ten “mechanický”začátek. Za 7 hod směny, každou hodinu někdo. Je divný , že když má prý pořád takhle nabitý program , že má jen tři recenze.Takže si myslím , že jako sebeobranu má nacvičenou tuhle pracovní rutinu. No nemají to některé holky lehké .
Když domlouváme pokračování na příště , uculuje se , že i 90 min bude na můj plán asi málo ,že lepší by bylo na dvě nebo na tři hodiny nebo že by to šlo si ji zamluvit klidně na celou směnu. Asi budu muset rozbít
.
Vyprovazí mě na chodbu a kontroluje , abych někoho nepotkal . Obejmu,políbím a upaluju. Prý kam jdu , že jde se mnou až ke dveřím. Znova objímačka , nějaká šeptanda ,pusinky – tvl. ta moje by mě zabila , protože takhle jsem se s ní loučil naposledy tak před 30 lety.
No… jediný štěstí , že placená líbačka je v Králíkárně za litr . To je dostatečná “antikoncepce” … i když..
Opáčko je víc než jasné , protože ….
Závěr: krásná holka, luxusní postava,řemeslně zručná,na začátku možná trochu působí vážným dojmem , ale jen do té doby než si jí získáte , takže super výzva.A když se Vám to podaří , tak se vsadím , že jí budete chtít mít doma …..Vlastně , co to kecám, nikdo za ní nechoďte , protože pak už se k ní znovu nedostanu..
admin edit: Nika – Rabbit Hall
Délka – přesně 60 min – dveře pokoj,pokoj
Cena – 2600,-
Hodnocení – +
asi krome nas nikdo nerecenzuje, aby ji mel pro sebe
kdyz tak s odstupem casu premyslim…mel jsem nekdy v rukach hezčí holku?
a z tveho popisu citim podobne pocity jako jsem mel ja…trochu to v nekterych polohách zavání GFE a ja, ač nelíbací typ mam chuť připlácet.
Tak to jsme dva, nelíbu se ani doma .. ale tady jsem párkrát měl normálně chuť ji propadnout za vlasy a… ještě , že jsem většinu času strávil někde jinde ..