Masáže

Lea – Rabbit hall

Ahoj, tohle je má druhá návštěva RH (první byla s Nikol-neskutecny zazitek) po dlouhem vybírání dívky na den kdy jsem měl volno jsem vybral Leu. Ma zde rozporuplné recenze nicméně její tělo mě přitahovalo. Po objednání na Vinohradskou jsem se nemohl již dočkat toho dne. Vpuštěni do objektu vše ok. Přivítala mě drobná krásná slečna. Asi nebudu popisovat samotnou masáž, ale vlastně můj celkový dojem. Vlastně stále přemýšlím co bylo špatně zda já, Lea nebo prostě jenom odvedla svou práci. Nebyl tam žádný náboj, úsměv, prsa si chránila rukou. Možná jsem se měl zeptat co se děje. Ale dost mě to rozhodilo. Hodně se to zde zmiňuje že pokud není masáž kontaktní (úsměv, povídání, hlazení) ale jen dobře odvedená práce, celkový dojem není dobrý.

Pussycat 90 minut

Cena 3400

https://tapky.info/?3765,lea-rabbit-hall-774-910-918-774910918

1000006242.jpg

2.5 2 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
24 září, 2023 16:26

Jojo, Lea není empatická květinka. Ve své krásné postavě umí být i náladová. A k její omluvě … má hodně moc náročné civilní (povolání dál už nebudu prozrazovat) – takže mohla být prostě unavená.
BTW: Proč jsi nenapsal o svém předchozím krásném zážitku? Vděčná masérka by to určitě ocenila. Já to mám naopak – píšu když jsem nadšen a inspirován. Když jsem zklamaný, tak na to chci rychle zapomenout a nechce se mi to rozmazávat – (až na jeden dávný zážitek, který byl tak brrr, že jsem musel varovat ostatní).

Last edited 2 měsíců před by Maskon04
Lion
24 září, 2023 13:55

Tak to někdy bývá i v sexu,no. Nudné šoupání sem a tam. Zpestření žádné. To se stává. Proč tedy zkoušíš jinou, když se ti to líbilo s Nikol? Zažil jsem to podobně a proto tvrdím: ,, Když není důvod měnit, zkoušet jinou, tak zůstávám u té jediné.“ Záleží jen na tobě.

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx