Masáže

Sára – For you

Zdarec, návštěva stará pár dní. Lákalo mě vyzkoušet Karinu ze salónu For you. Objednal jsem se den předem přes whatsapp. S pocitem, že by to mohlo být fajn, jsem se vydal kousek od I. P. Pavlova. Přijdu ke vchodu, kde nevidím název massage, jak bylo ve zprávě, tak jsem tipnul ten osamocený spodní zvonek a vyšlo to :D.

Přichází slečna v červených šatech, která se mě ptá, ke komu mám rezervaci. Když odpovím, že jdu ke Karině, tak mi je sděleno, že má volno a že to není možné, že je doma. Paní recepční sedící v takovém kumbálu se mě ptá, zda kouřím. Říkám, že ne :). Tak je mi sděleno, že mám jít se slečnou dolů a tam si vyberu. Když dojdeme dolů, tak mi slečna v červených šatech podává telefon, že to je paní vedoucí salónu. Paní vedoucí mi do telefonu říká, že jsem se asi spletl nebo tak něco a ať pošlu zprávu z whatsappu, kde jsem se objednával. Po pár vteřinách dostávám odpověď, že mám pravdu a že došlo z jejich strany k chybě (respektive zapomenutí) a že budu mít 400 kč slevu, když si vyberu. Tak jdu se slečnou na pokoj, která se představuje jako Sára a ta mi říká, že mám na výběr buď ji anebo “paní recepční“, co byla nahoře. Když jsem ji viděl nahoře, tak mi došlo, že mám na výběr pouze Sáru anebo nic 😀 :D. Tak říkám Sáře, že ji teda beru, ale že místo původně plánovaných 90 minut beru 60 minut pussycat. Sára na mobilu dala do časovače tedy 60 minut.

Jdeme do sprchy, která není na pokoji, musíme přes chodbu. Sprcha teda velikostně nic moc :). I samotná sprcha, nebyla moc kontaktní a navíc na mě Sára začala dávat sprcháč, když jsem byl pořád suchý :D. No nic, nějak jsem to přežil. Poté jsme šli zpátky na pokoj, kde jsem si lehnul na futon na břicho. Sára se mě ptá, jestli mi nevadí, když pustí hudbu. Říkám, že jsem na to zvyklý, ovšem bylo to pouštěno asi z Youtubu, jelikož cca co 2 píseň hrála reklama 😀 :D. Na břiše to byla taková otlapkávaná, hlazení, ani jednou teda Sára nezajela dolů do rozkroku. Poté přišla otočka a to bylo celkem fajn. Sára se hezky nastavovala v zrcadle, hlavně tu svoji kočičku. Když byla nade mnou na všech čtyřech, tak jsem začal na její poklad šahat. Vypadalo to, že se jí to moc líbí. Hezky vzdychala, nevypadalo, že by to bylo nějak hrané. Potom se mě Sára snaží vyhonit, ale já nejsem v nějaké extra náladě, tak jí říkám, zda by si mohla lehnout na záda hned. Sára ochotně lehne a nechá se lízat. Po cca 2 minutách je hotovo a dostávám pochvalu, že to vážně umím :D. Sáře se to asi moc líbí, jelikož se nechává lízat dále, jenže v tom někdo zaklepe na dveře, pravděpodobně paní recepční. Sára jí říká, že ještě 10 minut. Jenomže za chvilku se klepání ozve znova a Sára praví, že ještě 5 minut a leží dál a nechává se lízat. Jenomže se zaklepání skoro vzápětí ozve i potřetí, tak to už Sára vstane, otevře a za dveřmi paní recepční, že na pokoji máme Coca-Colu a nějakou láhev rumu . Sára se omlouvala celkem hodněkrát. Následně Sára oznamuje, že máme poslední minutu a jdeme do sprchy, takže se na mě s vyvrcholením nedostalo bohužel 😀 :D. Sprcha očistná, oblékl jsem se a vyrazil do města.

Jak to shrnout. Sáře bych dal klidně usmívajícího smajlíka, jelikož byla vhozená do vody, snažila se a za ty administrativní chyby nemohla (objednání, rum na pokoji). Byla milá. Fotky sedí, jen teda opravdu nemá 172 cm, jak je uvedeno na stránkách, ale 150 cm 😀 a ty proporce dle mě taky úplně nesedí.

Ale organizace salónu teda jedna velká bída hraničící s amatérismem. Nedělám si iluze, že to tam takhle funguje pořád :D.

Pussycat masáž – 60 minut

2400 Kč (placeno 2000 Kč – sleva 400 Kč)

admin edit: https://www.tapky.info/?4418,sara-for-you-720-422-753-720422753

sara.webp

4.5 4 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
20 září, 2023 19:08

To vypadá, že by slečna Sára měla spíš zaplatit tobě než ty ji……ale co, hlavně že si nějak „prolizal“ do zdárného konce a to i s plným pytlem… 🙂

21 září, 2023 19:20

Sára to bere ve stylu „For me“  😛 

20 září, 2023 19:56

Dobrá historka, je to skoro jak povídka od Šimka a Grossmanna. 😅😂🤣

21 září, 2023 08:15

Proč do těhle honíren chodíte?

k69
21 září, 2023 19:06

tam už jen chybělo aby se z té Youtube reklamy ozval Alzák s popěvkem „Sto tabletů týdně, sto tabletů týdně, sto tabletů týdně…“  😂  😅  😆 

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx