Emily – Matahari Salon

Na webu Matahari se objevila nová krásná slečna, a tak jsem neváhal a objednal se. Matahari v Truhlářské, kde se člověk musí připravit na to že jakákoliv anonymita nebo taktnost jde úplně stranou – a ve dveřích se tak míjím s jiným klientem.

Na recepci mi milá slečna nabízí vodu a volá Emily, která po krátké době přiběhne. Emily má 155 cm a kukuč takového malého blonďatého ďáblíka. V obličeji nádherná a roztomilá, postava luxus.

Odvádí mě dolů do jámy lvové a říká jak je nervózní, protože v Matahari teprve začíná. Odkládám věci, sama nabízí společnou sprchu. Tam na mě patlá asi tři různé voňavé přípravky a já se cítím spíš jak ve wellnessu než na erotické masáži. Po celotělovém peelingu (a tím tedy říkám že mi opeelingovala i mýho kapitána) ulehám na matračku a Emily začíná masírovat. Hodně spolu mluvíme, sedli jsme si tak až jsem se vlastně začal bát že žádné erotično nebude. Emily se snaží masírovat kvalitně, ale malinké tělíčko jí v síle moc nepomáhá. Práci však odvádí kvalitně a je vidět že ví co dělá. Občas vzdychne do ouška, jezdí po mě bradavkama i pipkou a mně už stojí naplno. Otočka v půlce, nejdřív po mě tak různě jezdí, pak si sedá z různých stran. Výhled jsem měl krásný po celou dobu. Potvrzuju jí, že už bych chtěl aby se do toho pustila naplno, a sedá si pipinou k mému obličeji do 69ky a dohoňuje mě do zdárného konce. Doteky povoleny po těle, dole jsem se lehce dotýkal také, ale myslím, že by byl zákaz kdybych chtěl zkoušet něco více.

Podtrženo sečteno klasický Matahari zážitek – Nádherná slečna, nadprůměrná cena, kvalitní masáž, erotično tak nějak na půl cesty, hezký finiš. Smajlík pozitivní, ale říkám si, že by nebylo od věci mít dva různé pozitivní smajlíky – jeden pro masáž kde je vlastně vše v pořádku a chlap odchází spokojený (tento případ) a druhý pro zážitky ze kterých je naprosto unešený a myslí na ně i dlouhé měsíce poté.

Emily je takový rošťácký ďáblík a pokud vás malé holky lákají, Emily je ideální. Míry sedí, věk si dokonce můžete ověřit na tetování na noze. Pracovala roky v Norsku, takže zkušenosti s masírováním má, v ČR působila v Excelentu, ale jméno nevím a nedohledal jsem.

B2B masáž

  1. B2B masáž
  2. 60 minut
  3. 2200 Kč
  4. https://www.tapky.info/?4690,emily-matahari-salon-773-164-811-773164811

IMG_4178-3.webp IMG_4177-2.webp IMG_4176-1.webp IMG_4175-0.webp

5 2 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
29 července, 2023 18:02

V Excelentu byla pod jménem Sabrina, pod tím samým ještě předtím i v Angels.

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx