Kris – Candy Shop Massage

V Candy Shop jsem dlouho nebyl a zalíbila se mi Lola, fotky i recenze. Bohužel ráno mi přišla nemilá SMSka, že je nachlazená a nepřijde, tak jsem zvolil náhradu, co měla ještě volno v daný čas – Kris. Ještě tu nemá žádnou recenzi, tak možná trošku risk, ale u cukrátek jsem zatím zklamání nezažil, tak snad…

Jak jsem tušil podle fotek, jedná se o krasavici s asijskými rysy. Sice je z Ukrajiny a její příchod do ČR se kryje s loňským vypuknutím válečného konfliktu v její zemi, evidentně 1 nebo oba její rodiče ale pocházejí z mnohem východnější země. Kris je malá asijská krasavice s trochu plnějšími rty, v obličeji docela hezká, ale její tělo je prostě rozkošné a zatraceně sexy. Obzvlášť její zadeček, když ho na vás vyšpulí, si přímo říká o pozornost. I její prsa, velká tak akorát, mají hezký tvar, správnou pružnost a výrazné bradavky – ostatně z přiložené fotky v průsvitném zeleném prádélku si můžete udělat představu sami (fakt dobrá a věrná fotka).

Tentokrát jsem zaveden na pokojíček bez sprchy, takže mi je zde poprvé nabídnut župan a jde se do sprchy. Kira mi sahá někam pod bradu, oplachováním se příliš nezdržuje a brzy se chopí mého tvrdého instrumentu a jednoduše ho „leští“. Důkladně a dlouho. Nic víc. Je to příjemné, ale já se chci udělat až při masáži. Takže tentokrát sprchový program trošičku chudší, než jsem tady byl zvyklý, nicméně pořád tuze příjemný – jakýmu chlapovi by se nelíbilo, když mu ho ve sprše intenzivně masíruje se zaujetím pár minut taková krásná dvacetiletá exoticky vypadající princeznička s tak rozkošným tělem.

Masáž jsem si zvolil Mix, takže by mě fakt zajímalo, jak vypadá u Kris verze Tělo na tělo, protože z cca 80-90% jsem od ní právě B2B dostal. Po rozetření oleje žádná masáž rukama, ale rovnou klouzání po mém těle tím jejím. Nezlobím se. Bylo to báječné, uvolňující a dotek Krisina mlaďoučkého, pružného těla jsem si maximálně užíval. Měnila úhly a její ňadra, bříško i oblast jejího klína jsem cítil po celém těle. A v podobném duchu pokračovala i po otočce. I v zrcadle radost pohledět.

Kris se opravdu snažila, naše pohledy se do sebe vpíjely docela často, líbilo se mi, jak naše tváře byly dlouho v těsné blízkosti, když jsem cítil její žhavý, voňavý dech, měl jsem sto chutí ji začít líbat. Na druhou stranu jsem se příliš nemohl dostat k jejím ňadrům, které byly většinou přitisknuty ke mně nebo se po mně klouzaly a po nějaké době mi to začalo připadat trochu jednotvárné. Po nějaké době si sedla vedle mého nádobíčka a začala mi ho mechanicky honit. Jenže to mě z nějakého důvodu příliš nebralo, navíc přestála hrát hudba a já slyšel snad každý zvuk z vedlejších místností.

Po pár rozpačitých minutách jsem si Kris navedl do pro mě lepších a oblíbenějších poloh a „zachránil situaci“. Naštěstí byla vstřícná, takže konec výborný. Stejně jako závěrečná sprcha, kdy jsem si ji mohl hezky celou a všude namydlit a omýt.

Kris je milé a sympatické děvče s nádhernou postavou, bylo to s ní fajn. Nebyl to sice tak prvotřídní zážitek, jako třeba u jejích kolegyň Molly nebo Tiny, takže na druhou návštěvu už asi ne, možná by mohla trochu rozšířit svůj repertoár, ale odcházel jsem s dobrou náladou, uvolněný, byl to bezva highlight dne a jsem rád, že jsem Kris mohl poznat, mohu ji doporučit. Celkově tak 7/10, takže usměvavého smajlíka si zaslouží.

Masáž MIX, 60 minut, za 1800 Kč, LINK: https://tapky.info/?4595,kris-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

kris-CandyShop.webp

5 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx