Barbara – Barbara masáže

Ahoj všem,

po velmi dlouhém zkoušení se mi podařilo se objednat k Báře na masáž. Tedy je to trošku nošení dříví do lesa. Ale Barbara alias Barbara masáže si to zaslouží.

Termíny jsou zde poměrně dost rozebrané. Sic jsem si všiml, že pokud zvolíte jakousi variantu ve vířivce asi za 15k (heršvec kluci kupte mi to k narozkám) tak termín volný je.

Nicméně jedou sama inzerovala, že se ji uvolnil termín a mě se to zrovna hodilo. Náhoda. Paráda beru.

Žádná čekačka před vchodem, ihned jsme stáli proti sobě. To já rád. Přiznám se, že díky pozitivním recenzím zde jsem se dost těšil, což u mě způsobilo vlastně dost nervozitu. Bára vzhledově nic ve zlém patří k těm hezčím, ale já preferuju trošku jiné slečny. Spíš si myslím, že kdybych nečetl ty pochvalné komentáře asi by se mi líbila víc. Je to divný?  Rychlý pokec, rychlý výběr masáže plus cash. Šup do sprchy. Ještě co se mi hrozně líbilo bylo nabídnutí, abych si ji rozbalil. To je tak prima a hezky to navnadí atmosferu.

Ve sprše strašlivá jízda. Vše co bylo psané platí a já taky dostal. Tulení, mazlení jak od úhoře. A když si klekla a přiotevřela na mě papulu a u toho mě honila, tak jsem myslel, že se pos… Zarazil jsem ji. 2kola bych asi nedal 🙂 s šibalským úsměvem si stoupla, pak jsme se nějak osušili a šup na masáž.

Na břiše už se mi ale dobře neleželo 🙂 Pak začala jízda č. 2. Vrnění jak od kočky. Hlazení, hnětení, vlastně dost rychlá (dobře ty) otočka. Pak pohledy jak z filmu, úsměvy, ručky, prsíčka, vzdychání – jasně, že hrané, ale za mě super. Tím, že jsem si dal sweet kiss, tak závěr byl přímo u květinky její krásné. Nijak extra jsem se nezakusoval 🙂 jen tak zlehka si to užil.

Za mě palec nahoru. Zážitek fajn. Ale za mě stačilo jednou.

masáž sweet kiss 1h placeno 2700kč

admin edit: https://tapky.info/?3594,barbara-barbara-masaze-739-111-031-739111031

mějte se

masážím zdar

barbara-01-1920x1282.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
30 června, 2023 18:03

15 tisic za dvě hodiny  😯  tak to by mě teda zajímalo, co se v té vířivce děje  😆 

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx