Stefani – Avalon

Komunikace a objednání přes WA v pořádku. Vstup trochu méně diskrétní – nástup přes stavbu (v domě probíhá rekonstrukce), takže prach a nečistota a celá řada dělníků. Příště případně budu volit návštěvu více ve večerních hodinách. Za červenými dveřmi vše v pořádku. Nástup na bohatě zásobený bar, nabídka drinku a dohoda na typu masáže. Poté odchod na pokoj.
První dojem: Stefani je vysoká hubená a krásná dívka – její tělo je jak na fotkách, opravdu bez gramu tuku. Prsa jsou menší, mohly by být plnější, na dotyk ale bradavky ochotně reagují. Zadek malý. Celkový dojem éterické bytosti. Žádné tetování neviděno.
Komunikace v češtině basic, angličtina plynně. Na začátek říká, že bude opravdová masáž, jestli je to ok. Souhlasím. Je cítit mírný ostych (byl jsem asi jeden z prvních klientů), tak to slečně nechci komplikovat.
Pokoj hezký, sprcha na pokoji, příjemná teplota (jsem náchylný k prochladnutí) světlo tak akorát. Nevýhoda je absence pořádného zrcadla.
Sprcha: společná nenabídnuta, myji se sám a pozoruji, jak ze sebe Stefani sundává černý průsvitný přehoz. Svůdně se nastavuje ve spodním prádle. To nesundá.
Na břiše:
Překvapivý moment bylo to, že se slečna ani později. nesvlékla. V duchu nadzdvihávám obočí, ale nijak to nekomentuji. Slečna nelhala, a tak dostávám opravdu „normální“ masáž. Masáž je dobrá, připomínající tantru, dotyk je procítěný a dlouhé pomalejší tahy se opakují. Ač ke kontaktu dole dochází letmo a asi i (opravdu) omylem, jsem překvapen, že se dole probouzím k životu. Tomu pomáhá to, že slečna si obkročmo sedá na moje nohy a pak i na zadek. Látka kalhotek je příjemný vjem. Tato část erotická jen utajeně končí, dlouhým něžným polibkem na krk.
Na zádech:
Po otočce to začíná být zajímavé. Stefani rozjíždí dráždivý lap-dance. Svůdné vlnění ve spodním prádle a nastavování se vynahrazuje nepřítomnost zrcadel. Slečna si ochotně nechává pomoci ze spodního prádla. A dále se ochotně nastavuje. Dotykům je otevřena, ale jsou tam jisté limity. Jejich vymezení je velmi vkusné a nenarušuje atmosféru. Polibky na tělo, vzdychání a jemná práce s pérem. GFE objímání, hlazení. Polibky na krk a na uši. Erotično velmi zdařile kulminuje. Plynulé přecházení mezi pozicemi. Nakonec jsem doveden do zdařilého finále. Hlazení a polibky na tělo neustávají, a tak zážitek může klidně doznít. Sprcha tentokrát společná omývací.
Na úplném konci hovoříme, slečna je velmi zvědavá, jak to my muži s erotikou máme (dobré znamení pro další vývoj slečny). Kecáme tak dlouho, až se čas přetáhne, a já se v podstatě vyhazuji sám.
Zážitek byl pro mne nezvyklý a přiznávám, že lap dance netypicky uprostřed masáže a následné GFE mě hodně zaujaly. Po mém soudu to byl vyvážený mix: v první půli masáž a ve druhé půli erotika. Ač mám raději, když se obě dvě části prolínají, tak musím ocenit, že slečna to doručila něžným a pečujícím způsobem. V tomto kontextu ani nevadila ošizená sprcha na začátku. Kdo máte rádi útlá modelkovská těla, přijdete si na své. Doufám, že slečna udrží nasazenou laťku, případně ji ještě zvedne.
1h speciální program polibky na tělo, 2400,-

IMG-20230607-WA0000.jpg

5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx