Alexa – Candy Shop Massage

Nedávno jsem měl přes den chvíli volného času v centru a k tomu se ozývalo volání jara, tak jsem napsal do  Candy Shopu, kdo je volný. Kromě jiných byla Alexa, která mě svými proporcemi lákala, neznal jsem jí a měla zde 3 pozitivní recenze, tak proč to nezkusit.

Jazyková bariéra se slečnami z východu mi nevadí, úvodní popovídání na prolomení ledů fajn. Byli jsme na pokoji s velkou sprchou, kam jsem po chvíli byl nasměrován. Alexa šla bez dotazu  rovnou se mnou. Za mě je ideální postup, pokud mě tam dívka chvíli nechá samotného a pak se přidá. Takhle nemám šanci si umýt partie, které bych sám rád vzal nejprve sám, ale co… její volba. Chová se velmi úslužně, vodu seštěluje, člověka si umyje, usuší.. Popravdě já tohle úplně nemusím. Nevím, jak se u toho chovat. Navíc jsem si to podpaží a zadek chtěl fakt pořádně umejt a neměl jsem šanci. 😀 Příště musím být asertivnější.
Nicméně na průběh další masáže mělo asi největší vliv to, že po umytí mýdlem se začala aktivněji tulit, pusinkovat na krku a honit. Jasně šla po prvním ukončení. Já obvykle jedu na jeden výstřik, ale tady to byl prostě její plán, bylo to přijemné, tak jsem jí to nechal dodělat.

Masáž na bříše tím byla zřejmě dost ovlivněná. Chvíli mi trvá, než se dostaví opět nadrženost. Moc si z tého části nepamatuji. Jen asi to, že Alexa od začátku do konce vzdychá, i když se zrovna třeba dotýká dlaní mého lýtka. Nic, co by přispělo ke gradaci.

Po otočce na břicho už naštěstí zafungoval pohled na její tělo a nálada se mi celkem vrátila. Hezké výhledy mi poskytlo zrcadlo na stropě. Alexa stále hekala a snažila se i o pohledy do očí. V tu chvíli jsem ale přišel na to, že její obličej mi nepřijde úplně přitažlivý, takže další pohledy jsem už ani neměl chuť opětovat. Masaž dál pokračovalo průměrně. Po chvíli sklouzla už k vyloženě mechanickému honění, které trvalo bez větší změny dost dlouho, až jsem litoval její ruku. Moje by z toho určitě bolela, ale ona je přeci jenom víc trénovaná. Když už mi to přišlo fakt dlouhé, tak jsem jí silou vůle pomohl a bylo hotovo. Zbývalo ještě pár minut, které chtěla nějak využít, ale já jsem poděkoval a odebral se do sprchy. Tam jsme si pomohli smít olej a odebral jsem se do ulic.

Celkově to hodnotím průměrně s neutrálním smajlíkem. Alexa je snaživá a pracovitá, ale jede si dost mechanicky svoje naučené, vzdychá téměř od pozdravu k rozlouční, prostě za mě nemá ten erotický talent, jako některé ostatní.

Za 60ti minutovou másaž tělo na tělo jsem dal 1 900. Opakovat nebudu.

https://tapky.info/?4546,alexa-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

 

alexa.png

0 0 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx