Masáže

Barbara

Pořád jsem si říkal nelez tam, je to drahý, má narváno od rána do večera, bude to stát za prd. No neposlechl jsem a šel jsem se na tu Femme Fatale podívat osobně. Když už jsem konečně získal volnej termín tak sem se plácnul přes kapsu, takže hodina Sweet Kiss za 2700 vocčí auuuuuuuu Ne, dělám si prdel. Na to že mám velký péro tak sem k tomu ještě  celkem i ve vatě.

Příchod na minutu přesně a už ji vidím. Je vážně kusanec, vzhled a tělo řecké bohyně. Přivítání polibky a už se domluvame co a jak a solím peníze. Objimacka už ve stoje oblecenej a pomalu se vzájemně začínáme svlékat. Barbara opravdu ví jak na to a po přesunu do sprchy se to jen potvrzuje. Už ve sprše začíná GFE uragán a po tom co nastavuje svoji pusu jako terč, tak kapituluju už ve sprše. Samozřejmě ne do té pusy, na to je Barbara moc zkušená a šikovná. Každopádně zážitek dokonalej, možná by měla zařadit jen společnou sprchu jako službu. Mě už by to celkem stačilo a mohl bych domů.

Ale ono to má ještě pokračování a to na futonu. Dostává se mi chvíle oddechu při masáži končetin, ale to už po mě opět jezdí, ruce brousí po celém těle a mezi nohama asi nejvíc. Překvapivě mám chuť na další kolo. Jen na to pomyslím tak už si mě otáčí na záda a začíná parádní rally zepředu. Spousty pěkných triků a hrátek. Šťavnatou broskev dostávám také ochutnat celkem často a druhé finále na sebe v poloze 69 nenechá dlouho čekat. Wow, Barbara si lehá vedle mě a vrní jako kočka. Ptá se jaké to bylo, no říkám pravdu. Masakr to byl, tahle holka to má prostě od boha. Bál jsem se zbytečně, nechápu jak to dělá, ale je to dokonalý. To se prostě musí zažít, aspoň jednou !

https://www.tapky.info/?3594,barbara-barbara-masaze-739-111-031-739111031

barbara_x01.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
20 května, 2023 10:33

Fajn recenze! 🙂 Byl jsi u Pauly z Alfa masáží? Dokážeš je porovnat?

29 listopadu, 2023 20:52
Reply to  mkorf

Byl, Paula je divočejší ve sprše, chodím k ní taky rád.

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx