Anett – Candy shop

Myslím, že je čas na moji první recenzi. 😊 Takže v první řadě chci poděkovat všem za kvalitní recenze, ze kterých jsem poslední dva měsíce dost čerpal a sám objevil “tajemství” masáží. Nikdy bych sám neřekl, že budu takové podniky navštěvovat.

Ale přejděme k Anett. Netřeba představovat na základě předchozích recenzí. Zaparkoval jsem 25. 4. v 18:35, bohužel objednán až na 19 hodinu, takže píšu, zda je možné projít dřív. Nejde to, není volný pokoj, tak čekám a procházím se kolem v ulicích. No, padla 18:55 a zvoním na zvonek. Při otevírání druhých dveří mě u vítá Anett, musím říct, že je to velmi pozitivní člověk, který mi hned zvedl náladu svým úsměvem a energií. Přijdeme dolu, kde si dohadujeme druh, cenu a čas, kdy na baru vidím dvě holčiny. Anett mi říká, že se zaučují a jestli chci, můžu mít jednu, která se k nám přidá se slevou. Viděl jsem, jak se můj pohled spojil s pohledem Terezy, která seděla dál od nás. Neváhám a říkám ji, aby se k nám přidala, protože se mi hodně líbila a věkově bych jí tipoval tak 19 – 20 let.
Platím B2B, líbání s oběma a jdeme na pokoj. Holky se obě svléknou a je to dost dobrý pohled. Jako starší a mladší sestra. Tereza skoro stejně vysoká jako já. Menší prsa, ale mně se překvapivě líbí. Ve sprše prosím, jestli můžeme první kolo dokončit tam a tak se jde na věc. Anett na nic nečeká a už to rozjíždíme. Za moment chytám Terez, aby se připojila. Přitáhnu ji k sobě a poctivě prozkoumám její tělo pěkně kousek po kousku, zatímco Anett mi ho zezadu pěkně honí a vzdychá do ucha. No, po chvíli úspěšně končím první kolo. Umýt a přesouvání na matraci. Tam spokojeně ulehám mezi obě slečny a nechávám vše plně v jejich režii. Anett zase určuje a trochu navádí Terez, co má dělat. Musím říct, že je hodně snaživá, ale stydlivost na ni trochu byla vidět. Obě se mně prostřídaly a když jedna “odpočívala” lehla si vedle mě, abych se ji mohl koukat do očí a měl na dosah kůzlátka. Myslel jsem, že doba na břiše byla nekonečná. Předpokládal jsem, že ležím na břiše minimálně 45 min. Když Anett zavelela k otočce, bylo to necelých 30 minut, wooow. No a teď začala ta pravá sranda. Obě holky dostupné pro obě ruce, to byla slast. No nemusely se ani moc snažit a dole už zase stožár na vlajky. Anett začala a Terez ležela vedle mě na boku a věnovala se mi, pár polibků, ohmatávání a Terez se to očividně líbilo. Anett se věnovala kámošovi dole a začínala hned imitací koníčka. Po chvilce gymnastických sestav se otočily a na řadu šla Terez. No bylo znát, že je stále v zácviku, ale snažila se a kámošovi dole se to líbilo. No po dalších asi 5 minutách otěže přebírá zpět Anett a s velmi důvěrnou imitací přirážení a honění mě úspěšně dokončuje. Po očištění ještě mazlení a následně sprcha, kde si zažertujeme, že by ještě mohlo být třetí kolo, ale na to se už opravdu necítím.. třeba příště při delší návštěvě. Pak obléci, pusu na tvář od obou slečen a jsem venku. Za mě určitě Cukrárna velká spokojenost, ale vyzkouším i jiné slečny. 🙂

https://tapky.info/?3766,anet-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

Druh masáže: Body to Body
Délka masáže: 60 min
Cena: 1800 + 500 (nová Terez) + 2x 500 líbání s oběma

Doporučení za mě ano, opáčko možná po zkušenostech s jinými slečnami, chci ochutnat i další zákusky 🙂

5 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx