Ivi – Number One

Ivi je fakt raketa a já přemýšlím, jak je možné, že taková kočka má takové nic neříkající fotky. Takhle ji nafotit je fakt „umění“.
Komunikace přes WA bezproblémová, po zazvonění jsem okamžitě vypuštěn dovnitř. Tam se mě ujala Ivi v kožených kalhotách a mě padá brada. Jen jsem doufal, že Ivi k tomu nepřistoupí podle hesla, že hezké holky se nemusí tolik snažit.
Začátek byl malonko zmatený, chvilku jsme ladili své angličtiny, abychom si nějak porozuměli. Ivi mě nechá vysvléknout s tím, že si mám dát sprchu sám a společná bude na konci. Ok, jdu do sprchy, mezitím Ivi ztlumila světlo tak, že v podstatě nic nevidím. Nějak poslepu zvládám pustit vodu a najednou se otevírají dveře sprchy a Ivi je tam najednou nečekaně se mnou.
Velmi příjemný start, po kterém začínám věřit, že to bude hodně dobrý zážitek. Tiskne se ke mně a na mé opatrné dotyky reaguje vzdycháním. Trochu přihrává, ale lepší přihráté vzdechy než žádné. Nechává se i líbat po těle, a tak neodolám a najdu její bradavku, se kterou si hraju. Poznámka: někdo psal ohledně povolených prsou, ty si osobně představuju jinak, za mě krásná přírodní prsa. Jak si s nimi tak hraju, ani se mi nechce ven ze sprcháče. Každá sprcha ale jednou končí, a tak se přesouváme na futon.
Poznámka: „viditelnost“ se velmi zlepšila, a to bylo důležité: Ivi totiž zahájila masáž tím, že ke mně otočila svojí krásnou prdelku a úžasnou pipinkou. Tekly mi sliny a začal ji hladit po zádech a po zadečku a opatrně testoval, co vše mi projde.
Ivi byla smyslná až hanba, takhle sexy masáž nohou jsem ještě nezažil. Když viděla, jak se na ní unešeně koukám a hladím jí, zeptala se, jestli nechci masírovat já jí. Souhlasil jsem. Ivi si lehla vedle mě a svíjela se a vzdychala pod mými dotyky. Nakonec se z toho stalo regulérní mazlení, které přecházelo čas od času k imitaci sexu. Mohu potvrdit, že Ivi si velmi užívá koníčka, kdy si tiskne péro k zadečku. Má to tak ráda, že mi dalo práci ji přesvědčit ke změně pozice – má to tak vymazané, že se nevystříkat dávalo fakt zabrat a já si s ní chtěl taky pohrát.
Povedlo se mi jí uložit na záda a postupně se pohladil až dolů, tam se Ivi nejprve začala hladit sama, nakonec si ji roztáhla tak, abych mohl pohodlně na klitoris a navedla mě k velmi jemným pohybům. Tipl bych si, že vzdychání tentokrát nebylo hrané. Za chvilku se Ivi svíjí a tiskne se ke mně.
A pak začalo tornádo – pustila se do mě všemi povolenými způsoby, svým jazykem mi doslova znásilnila ucho a v té své královské pozici mě dokonale vystříkala. Teď se na oplátku v jejím náručí svíjím já.
Sprcha, pokec a velmi rozesmáté rozloučení.
Byl to dost intenzivní zážitek, který hned tak něco nepřekoná. Nedivil bych se, kdyby se časem na Ivi stály fronty. Jděte, dokud můžete😉.
Secret massage 1h 2300,- (happy hours)
https://tapky.info/?4321,ivi-number-one-massage-777-405-722-777405722

20347C92-4984-46E8-94F0-EEA51EC26BED.jpeg

4 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx