Liza – Candy Shop Massage

Opět jsem po nějaké době zavítal do masážního salónu Candy Shop. Asi hodinu před masáží přišla zpráva, zda bych mohl dorazit o 15 minut později – klient předemnou měl zpoždění. Beru na vědomí a dorazím později. Tentokrát jsem se objednal k poměrně nové masérce Lize (nějakou dobu v nabídce je). Velmi milá slečna, hned u přivítání jsem věděl (a doufal), že to bude stát za to J Beru pussycat a již společně míříme do pokoje.

Po přesunu na pokoj si oblečení věším na ramínka a rovnou mířím do sprchy. Liza ještě něco připravuje, a tak nám během této chvilky nastavím optimální teplotu vody J Hned se ke mně připojuje a začíná má oblíbená část v tomto podniku – společná sprcha. Liza se určitě nebojí doteků, hezky se mnou tulí/mazlí (to já rád J). Po úspěšném 1. kole zamíříme na matraci a jsem zvědav na samotnou masáž.

Ulehám na břicho a vždy u první návštěvy nechám celý proces na masérce (po dobu co ležím na břichu). Tato část byla hodně masírovací, neproběhlo tolik kontaktu (body to body), ale tento ten mi to úplně nevadilo. Byl jsem rád, že mi namasírovala hlavu, nohy, ruce a i tak jsem byl velmi spokojený. Velmi často se tázala, zda je vše v pořádku, jestli si něco nepřeju. Zde pouze pro vás, pokud máte chuť na jiný druh masáže, nebojte se jí to říct J Určitě s tím nebude mít problém.

Nějak před polovinou času jsem se na Lizu podíval, zda se již mohu otočit. Neměla s tím žádný problém. Začali jsme si užívat společné doteky a Liza se rovnou pustila do Lingam masáže. Ruku z něho do konce masáže nesundala a musím říct, že jsem si to velmi užil. Pozice 69 samozřejmě proběhla. Na žádné zákazy jsem nenarazil a myslím, že si to také velmi užila 🙂 Na konci jsme společně 10 minut odpočinuli a pak následoval přesun do sprchy.

Liza je velmi milá, ale poněkud „plachá“ holčina. Chovejte se k ní jako gentlemani (stejně jako k ostatním holkám) a určitě u ní budete spokojení. Nebojte se ji při masáži říci, pokud vám něco nevyhovuje, a nebo byste si to představovali jinak. Za mě velmi hezký a příjemný zážitek a určitě se za ní ještě někdy podívám.

Masáž: Pussycat
Délka: 90min
Cena: 2800Kč
Odkaz: https://tapky.info/?4552,liza-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

Screenshot-2023-04-16-at-20-05-10-Liza-1.png Screenshot-2023-04-16-at-20-04-42-Liza-0.png

3.7 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx