Masáže

Zuzana – Studio Le Velour

Jedna masáž ze začátku roku a to s velkou chybou. Jsem zvyklí si objednávat masáže na dřívější hodiny, kdy jsou holky ještě čerstvé a není na nich vidět únava. V tomhle studiu mi připadá, že jednou asi jak na běžícím pásu, možná by holky potřebovaly delší přestávky definované v rezervačním systému. 15 minut se ukazuje jako málo. Ale k tomu až později.

Objednáno ten den přes rezervační systém, potvrzení obratem na email a SMS. Po příchodu na místo vpuštění do domu bez problému, ale delší čekání na chodbě ve sklepě. To už je zde asi zvykem.

Dveře mi otevírá Zuzana a na mě po dlouhé době padne wow efekt. Vlasy špinavý blond, štíhlá, postava super, prsa na úrovni supermodelky (teda aspoň podle mě). Ale tím končí pozitiva. přístup od ní značně mechanický, i prohodí něco o problémech s předchozím klientem. Jsme lidi, tak jsem schopen to pochopit. Jen jsem si prostě vybral blbou chvíli. Evidentně nemá náladu.

Sprcha samostatná, menší, ale pro sprchu jednotlivce dostačující. Po návratu na pokoj to ale přes horší prvotní náladu nezačíná špatně, ve stoje mě hladí, dlouho se mi dívá do očí, přitom sklouzne všechno její červené prádelko. nechá se jemně pohladit, prsa OK, ale níž je ruka zastavena. Pro mě OK, jasně nastavena pravidla.

poté klasika masáž na Břiše, B2B docela OK, ale nijak nezapojuje intimní místa, rukou tam ani nehrábla. Ale na druhou stranu má vypracovanou techniku, kdy zajede svým tělem mezi nohy a začne přirážet. To bylo docela erotický. Měl jsem i příplatek piss, a to mě tentokrát zklamalo. protože to provedla právě takto v poloze na břiše, takže vizuálně z toho nic nemám. 5ekl jsem jí, ať si něco nechá na jinou polohu, tak se jen usmála a trochu se uvolnily ledu. Potom otočka  začala ruční práce. čekal jsem B2B i na zádech, ale zde jen jedna poloha, a to 69 (teda výhled super, to jako ne že ne) a rychle směřovala k mému vyvrcholení. Ale zde musím být kritický. Opravdu jestli to bylo špatnou náladou, práce rukou byla tragická. Jako sbíječka, jen rychle dosáhnout konce a žádná nápaditost. První kolo jsem skončil a říkal jsem si, že druhé bude snad lepší.

Mezihra v podstatě žádná, pokec žádný a víceméně po chvíli je zase v 69 a jede rukou sbíječku. Bez jakékoliv jemnosti a masážního umu. Chvíli čekám jestli to bude lepší, zkouším jí i radit, ale je to marný, je to marný. Najednou zahlásí, že je čas mám se jít osprchovat. Při tom přístupu mi to ani nevadí.

Venku jsem asi 10 minut před limitem, takže ojeb jak má být. ale říkám, bylo vidět, že má blbej den a jestli přede mnou byl nějakej vůl, tak to chápu.

Masáž: B2B 90minut 2500Kč + 500 Piss

Ta holka se mi fakt líbila, ale ruční práce byla tak strašná, že si opáčko budu ještě rozmýšlet.

Odkaz: Zuzana – Studio Le Velour – 777 317 249 – 777317249 – Tapky.info

image_64834412.webp

4 2 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
10 dubna, 2023 07:12

Sorry, ale na to že má blbou náladu díky nějakýmu klientovi-dementovi jí sere Bílej tesák….člověk vyplázne ty samý prachy jako kdyby byla holka ve skvělý náladě, tudíž očekává i stejnou kvalitu služby…to je jako třeba kdybys jí po masáži řekl, že tě cestou v metru okradli a že jí teda můžeš dát jen litr, to by se asi taky nesetkalo s pochopením  😉 

StudioLeVelour
11 dubna, 2023 13:16

Dobrý den,

Nezlobte se, ale cítím potřebu zakročit.
Napsal jste 3 recenze na náš salón a v každé se objevilo něco, co s velkou jistotou nestalo. Zuzanu dobře známe a víme že umí být ostřejší 🙂 ale piss má ze všeho nejradši a vždy ho provádí ve druhé půlce jako zlatý hřeb. Podle tohoto detailu jsme usoudili, že je třeba Vaše recenze brát s rezervou a budeme rádi pokud to tak budou brát i další čtenáři.

Děkuji, Jenny 🙂

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx