Betta – Number One Massage

Betta – Number One Massage

Moje první návštěva tohoto salónu. Za mě dohoda a výběr masérky trochu složitější. Na stránkách nemají u jednotlivých holek žádný časový rozvrh. Komunikace přes whatsapp pomalá a vcelku zmatená co se týče jmen jednotlivých slečen, jejich fotek a časů možných schůzek. Nakonec se vše povedlo a já se objednal k Bettě.

Úřadovna se nachází v centru Prahy, kousek od Karláku na Řeznické. Klidná lokalita, vstup dovnitř rychlý a diskrétní. Uvítala mě sympatická „recepční“, která však nevěděla, za kterou dívkou jdu a jaký typ masáže mám objednán. Vše se rychle vysvětlilo a hned Bettu zavolala. Na čekačce na gauči tam seděly další dvě holky, které jsem si alespoň obhlédl. Jak jsem se později ptal, tak je možné si masérku vybrat až na místě, nebo provést změnu, pokud vám padne do oka nějaká jiná. Já zůstal u Betty, jsem spíše horňák a měla největší přednosti.

Betta byla od prvního okamžiku navíc velice milá a přítulná. Na pokoji jsme si klasicky ujasnili nějaké detaily následující společně strávené hodiny. Nabídnuta společná sprška, která je přímo na pokoji, takže jsem rád přijal. Betta se začala okamžitě svlékat. Rád se dívám. Betta si všimla, že ji sleduji a sám se zatím nesvlékám. Zahrála trochu divadlo a spodní prádlo si svlékla trochu víc provokativně a teatrálně, následně zmizela do sprchy, začala se smyslně hladit a lákala mě k sobě. To už jsem na nic nečekal, shodil ze sebe svršky a upaloval k té nažhavené krásce. Tělo má za mě OK, jen 4ky kozy to nejsou, ale poctivé 3ky určo. Společná sprška stála za to a já s ní vylezl s parádně tvrdou chloubou.

Byl jsem uložen klasicky na břicho. Betta se celou dobu staralo o to, aby mé vzrušení nepolevilo. Kombinovala prvky klasické příjemné uvolňující masáže s prvky té erotické. Několikrát zabrousila i mezi mé nohy, příjemně přejela po kulkách a se spokojeným výrazem zkontrolovala, zda pořád stojí. Příjemně mě lehce dráždila i mezi půlkama. Co se týče té erotické části masáže, tak dokáže krásně pracovat se svými ňadry a zejména vzrušenými bradavkami, kterými příjemně a citlivě přejíždí po zádech.

Po otočce bych se už o žádné velké masáži nebavil, bylo to už spíše jen o mazlení o příjemném GFE. Ochotně mi nabízela všechny části svého těla a doslova mě vyzývala, abych si ji pohladil, plácnul si a klidně použil i ústa. Při 69 mi doslova sedala na ústa, až jsem ji musel trochu krotil. Osobně masérky totiž vysloveně nelížu. Rád ji tam decentně políbím, podívám se a sáhnu si, ale jazyk nepoužívám. OK, změna pozice. Opět GFE a masáž ňadry, toto zase pro změnu můžu. Chvíli si s nimi potom hraji a opět mění pozici. Znovu jde do 69 a nabízí mi svou kundičku, přitom si velice umě pohrává s mým kamarádem. Trošku si ji nadzvednu a místo úst se jí věnuji prsty. Vzrušeně se prohýbá a jde mi naproti. Je krásně mokrá, tak zkouším prst dovnitř, odpovědí je mi její vzrušený hlasový projev. Cítil jsem, že se blížím ke konci, 2x mě včas přerušila, potřetí už to neudělala. Poté jsem ji nabídl, že ji také dodělám, ale nechtěla a místo toho mě pozvala ke společné očistě do sprchy.

Betty je jednoznačně dobrá volba. Co se týče salonu, tak si myslím, že je ještě na čem pracovat. Zejména, co se týče přehlednosti nabídky, volných termínů a pracovní doby jednotlivých slečen.

https://www.tapky.info/?4353,betta-number-one-massage-777-405-722-777405722

Secret masáž, hodina, 2500kč

betta.jpg

5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx