Anna – Rabbit Hall

Ahoj všichni,

Odpusťte mi mou hroznou češtinu. Snažil jsem se použít online překladač místo toho, abych psal svou lámanou češtinou. Byl jsem opět v Praze na pracovní schůzce a řekl jsem si, že bych měl využít volný čas k něčemu, co udělá radost mému malému příteli dole.

Objednala jsem se v den masáže a k dispozici byla pouze Anna, která v té době byla v Králíkárně ještě nováčkem. Zážitek z masáže byl neuvěřitelný a odcházela jsem s pocitem, že to byla nejlepší masáž, jakou jsem kdy absolvovala.

Do masážního salonu ve Vinohradské jsem dorazila 5 minut před masáží a byla jsem okamžitě vpuštěna dovnitř. Ve vedlejším baru se bavila nějaká obrovská skupina kluků, kteří popíjeli, takže jsem byla ráda, že jsem se rychle dostala dovnitř.

Po úvodních pozdravech mě Anna zavedla do místnosti a požádala mě, abych se svlékla a vlezla do sprchy. Mezitím mi došla pro vodu. Když se vrátila, požádal jsem ji, aby se ke mně připojila ve sprše, čemuž vyhověla. A moje malá přítelkyně nepotřebovala žádný čas, aby se postavila. Anna byla ve sprše velmi divoká a perverzní, tlačila mě ke zdi, používala nehty atd… což asi vycítila, že se mi líbí. Po rychlém opláchnutí jsme se vydali ke korálkům.

Asi 15-20 minut mě masírovala na zádech a požádala mě, abych se otočil. Asi poznala, že mě masáž zad moc nezajímá. Ale i tak její ruka mířila na ta správná místa a mého malého přítele dole vzrušovala. Vzdychala a kousala mě do uší, líbala mě na tvář a hrála si se mnou způsobem, který bych tu neměl uvádět.

Po otočení se věci ještě víc rozjely a já naplno využil masážní elpíčko Kočička mezitím, co jsem byl v poloze 69. A pak už jsem se jen bavil. Také mě požádala, abych ji pro změnu namasíroval, a to jsem dělal opravdu rád. Poté se pustila do práce a pomohla mi vyvrcholit na jejím břiše.

Byla to opravdu neuvěřitelná masérka, která byla ve správném množství starostlivá a ve správném množství zlobivá/fistulující. Rád bych se k ní vrátil, pokud budu mít možnost se do vašeho krásného města znovu vrátit.

Name – Anna
Massage Type – Pussycat
Massage Length – 60 mins
Price – 2400
Link – https://tapky.info/?4322,anna-rabbit-hall-774-910-918-774910918

xyxy.jpeg

4 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx