Denisa Rabbit Hall

Návštěva na Staropramene mix60 min + privátní tanec  2300

Vypuštění hned žádné čekání. Po schodech dolů a už mě vítá krásná slečna. Do sprchy jdu raději sám po celém dnů za volantem.

Denisa si Vas posadí na matraci nahého pak se začne svlékat (jen župan ale hezky pomalu)a hezky tančit. Přibližuje se kleka si nebezpečné blízko, kroutí se, prostě vás nádherné provokuje. Mě už stojí a stydím se jak prvňáček. Tak říkám že takhle si na břicho už nelehnu. Má pár tetování to mi nevadí ani je nějak neprohlížím soustředím se na tu pěknou prdelku.

Rovnou jsem ji poprosil o 2 čísla. Ležel jsem na zádech a nechal se rozmazlovat. Krásně po mě jezdila celým tělem a neustále se rukou věnovala rozkroku a okolí. Po chvilce bylo hotovo. Pak chvilku pokec a lichotky jak ji to sluší jak bych ji chtěl doma atd… pak jsem si klekl na matraci ona si take klekla předemne, prdelkou k zrcadlu a v předklonu se hlavou přiblížila mému stojícím peru a hezký mě tam dole i na koulích masirovala. Pen pocit a výhled byl dokonalej. Držel jsem ji za tu prdelku a hezky ji roztahoval abych měl co nejlepší výhled. Pak jsem ji poprosil zba bych si mohl taky trošku sáhnout že se to už nedá vydržet. Proti mému očekávání byla moje prosba schválena.  Po chvilce jsem se oba v kleče objali. Ona držela za spodek mě já ji a takhle jsem vydrželi až do šťastného konce.

Sprcha, pusa a čau zas příště.

https://tapky.info/?3980,denisa-rabbit-hall-774-910-918-774910918

denisa_034.jpg

2 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx