Bára – Le Velour

Tak přidávám jednu kratší recenzi na Báru z Le Velour. Na tomto podniku se mi líbí, že to jsou češky. Což je příjemná změna proti Candy/RH/dalším ruským podnikům. Sice na masáže nechodím primárně kecat, ale má to něco do sebe si pokecat bez jazykové bariéry s hezkou holkou. Byť v případě Báry holka není úplně správný výraz. Je to pořádná ženská v tom nejlepším možným smyslu. Pořádně vyvinutá samice, jinak to nazvat nemůžu.

Výbavu má jak stvořenou pro B2B na hodinu za 1900 kaček. Jsem rád, že pořád drží tu cenu do dvou tisíc. Ono jí stejně většina spokojených klientů dá 2000.

Nejdřív si mě posadila do křesla a vysvětlila co můžu očekávat, trochu divný, ale ok. Pak nejslabší část celé masáže – sprcha o samotě v takové malé koupelně. Pak návrat na pokoj, skoro jsem netrefil ten správnej, ale nakonec přece jen radar zachytí báru jak v tom jednom pokoji posedává na matraci.

Když jsem uviděl ty její nárazníky, tak jsem ulehal s tvrdým. B2B část poctivá, chyběl mi tam trochu více erotický náboj, ale byla to dobrá masáž, zad a šíje, to vše hlavně jejíma přednostma. Občas zajede na mého tvrdého ptáka a když před polovinou vidí, že mě to tam fakt tlačí, tak zavelí k otočce.

Část na zádech opět ve znamení kozy vozy, když jsem jí proklouzával mezi těma koziskama, tak jsem měl co dělat, abych ustál nával rozkoše. Dobře ale oddalovala, jak klouzáním, tak zastavením ruční práce v tu správnou chvíli. Jen mi přišlo, že úplně neměla zájem o doteky dole, tak abych nezkazil atmosféru, tak jsem moc nezkoušel. Na závěr má dobrý grip, je to hold ženská co ví, takže jsem stříkal jak divej. Potom mě ještě domazlila a pokecali jsme. Pokec nadprůměr, asi i díky tomu, že je prostě Češka.

Pak už jen sprcha, opět samotná, zaplacení, oblečení, pusa na tvář a s vysmátým smajlíkem na tváři po schodech nahoru na JZP.
https://tapky.info/?4139,bara-studio-le-velour-777-317-249-777317249

BBC35152-6F28-4A4F-896F-643B75E94B52.webp

3 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx