Bára – Masáže Luxury

Klasická erotická masáž – 90 minut – 2400 Kč
https://tapky.info/?2848,bara-luxury-grand-605-958-304-605958304

Zase se ňák stalo, že jsem cítil, že by to chtělo trochu něhy… Doma nikdo, nikde nikdo, co s tím?
Po minulý zkušenosti jsem se úplně necítil něco prozkoumávat, tak jsem zapátral ve vzpomínkách a zamyslel se, který by se daly oživit.
Prozkoumal jsem rozvrhy všech salónů v moji rychlý volbě a ejhle, Barča v Luxury… Už je to nějaká doba, tak jsem si pamatoval jen takový věci jako velmi dobrou sprchu, velmi dobrý prsa a obecnej velmi dobrej pocit.

Domluva hotová, Barče věřím, beru 90 minut. Na něhu to chce čas, no ni?

Na místě jsem teda chvíli přešlapoval přede dveřma v zimě, než jsem byl vpuštěn dovnitř a uveden na pokoj Barčou, kterou jsem oblečenou nepoznal… Ale ty prsa, když už byly venku, ty jsem fakt poznal.

Luxury stěhování za mě dopadlo dobře, já měl fakt velkej pokoj se zrcadlem u hlavy, a díky bohu tam bylo rozumný světlo, protože na Barču jsem se rozhodně koukat chtěl. Až na horší sprchu, u které se těžce ladí teplota, palec nahoru na podnik.

Společná sprcha rozhodně nezklamala a chvíli mi po masáži trvalo, než jsem nějak zformuloval myšlenku, proč to s tou Barčou je vlastně tak skvělý. Jsou 2 možnosti:
1) Buď je neskutečně citlivá a umí se naladit na toho člověka
2) Jsme na podobný vlně

Vlastně nejsem schopnej říct, co z toho, ale prostě to s ní opět byla taková skvělá kombinace pohody a erotiky, kdy si dost v pohodě pokecáte, hodíte nějaký vtípečky, no a celý to je prokládaný tím, že zároveň umí navodit tu erotiku… A hezky uvěřitelně zavzdychat a občas hodit očkem… Prostě kdo umí, ten umí… Její tělo, který mě fakt bere, beru spíš až jako bonus.

Chtěl jsem ještě trochu něco rozepsat k masáži, ale prostě se mi nechtěj rozebírat nějaký techniky a hmaty, když mi přišly uplně vedlejší vedle toho, jak to tak nějak hezky přirozeně plynulo.

TLDR: Bára skvělá a prostě tam dostávám přesně to, co od erotický masáže chci. Palec hore.

PS: Ty fotky na webu mi fakt nesedí… Prý teda budou nový, ale vůbec bych ji tam nepoznal a reálně je za mě mnohem lepší… Respektive, určitě oproti fotkám přibrala, ale rozhodně ne špatným způsobem a pohybem je to dobře korigovaný.

 

bara_01.jpg

3 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx