Masáže

Gina – Studio Le Velour

Gina – Studio Le Velour

https://www.tapky.info/?4387,gina-studio-le-velour-777-317-249-777317249

V mém oblíbeném Le Velour se objevila nová slečna, Gina. Nelenil jsem a rychle sladil diář s vypsanými termíny u jejího profilu. Objednání bez problémů jako vždy. Po objednání vše potvrdí pomocí SMS a emailu, kde dostanete i veškeré informace ohledně příchodu do studia. Studio se nachází na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Před domem není potřeba nikam volat, diskrétně zazvoníte a celkem rychle se dostanete dovnitř. V poslední době se mi zdá, že je v tom suterénu ale nějaký větší provoz. Předtím jsem tam snad rok nikoho nepotkal a nyní dvakrát po sobě nějakého dělníka.

Gina je tam max týden i s cestou a musím říct, že to bylo znát. Snažila se být milá, ale byla na ní znát značná nervozita, což se projevilo už u rozhovoru před akcí. Nebylo to takové to nenucené povídání, ale spíše jen útržkovité ujasnění si, co jo a co ne. Následovalo obligátní svlečení se na pokoji před masérkou. Zdálo se mi, že je to první masérka v tomto podniku, která si to neužívá a necítí se u toho úplně komfortně.

Co se postavy týče, tak je to taková běžná průměrná holka, které v ničem nevyčnívá z průměru. Snad jediný drobný detail jsou větší dvorce na jejích dvojkách.

Po příchodu ze sprchy proběhlo klasické pomazlení a svlečení masérky. Následně přesun na postel a masáž v poloze na břiše. Začala opatrně a snažila se vnímat mé reakce, když viděla, že jsem spokojen, tak postupně zvyšovala intenzitu. V této pozici se věnovala spíše klasickým masážním metodám než nějakému smyslnému dráždění. Promasírovala však vše od noh až po šíji. Zůstávali jsme v této pozici však zbytečně dlouho, takže jsem musel naznačit otočku, čemuž okamžitě vyhověla.

Po otočce se mi zdálo, že nechce hlavně nic zkazit a snažila se využit všech masážních poloh a fíglů, které ji jistě Jenny naučila. Co se týče technického provedení, tak se snažila, ale zatím tomu chybí více smyslnosti, volnosti a improvizace. Vše, co dělala mi přišlo trochu strojové, ale pokud se uvolní (což by časem mohlo přijít), tak nemusí být špatná. Sáhnout na sebe nechá, klasika kozy, zadek a podobně, mezi nohy moc nechce.

Co se týče masáže, tak myslím, že má potenciál se zlepšovat. Předpokládám, že k tomu bude v tomto menším studiu i motivována a zlepšovat se bude. Osobně si to však prověřovat nebudu, a to z jednoho prostého důvodu, že Gina není vzhledově můj typ, ale to je čistě subjektivní pohled.

Masáž body to boby, hodinka, 1900kč

gina.webp

1.8 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx