Masáže

Klaudie – Cherry Massage

Dle nových pravidel soutěže je očividně poptávka po prozkoumávání nových obzorů. Upřímně řečeno, potéco jsem si dnes přečetl 159. recenzi na Zoe za posledního půl roku (byť zrovna tahle byla zajímavá), tak mě to ani nepřekvapuje. Nedávno jsem si řekl, že do toho teda půjdu, a z levého sloupečku, kam přibylo pár nových salónů, jsem si vybral Cherry masáže, na které se tu už nějaký Dalibor trochu neobratně snažil udělat reklamu pár čtyřřádkovými recenzemi. Před odchodem na masáž jsem ještě zkouknul mapy.cz. Tam byly u salonu 2 hodnocení. Jednou pět hvězdiček – taky od Dalibora , a jednou jedna hvězdička. No, moc optimismu to ve mně nevzbuzovalo, ale šel jsem.

Co se týče stránek salonu, tak ty sice mají jednodušší grafickou úpravu, ale funkčně jsou v poho. Při objednáváni přes web si lze čas ukazovátkem vybrat na minutu přesně, ale radši jsem nezkoušel žádnou divočinu a objednal se na celou Potvrzení rezervace přišlo smskou celkem rychle, krátký text bez zbytečných keců. První dobrá indicie. Trochu problémů jsem měl s hledáním správného vchodu do domu, kdyby byl náhodou někdo z vás stejnej retard jako já, tak je to číslo 16 (a ne 8).

„Salon“ není umístěn ve sklepě ani v dedikované budově, ale v normálním bytě v 1. patře. Což teda nepůsobí úplně salonovatým dojmem, ale v poho. Místo sprchy je vana, což je za mě teda dost velký minus, no aspoň je velká. I tak jsem měl problém nezacákat zem, že by se mi zrovna chtělo v té vaně sedět, tak to fakt ne. Na druhou stranu tam tekla voda normálně, ne jak ve většině „top“ pražských salonů Masážní místnost a vůbec celý salon (kromě koupelny) vyniká jednou vlastností – je tam fakt solidní tma. Jestli jste si mysleli, že v RH na Vinohradské je temno, tak návštěva Cherry salonu vás z této iluze spolehlivě vyvede. Hele ale nevadilo mi to, dobrá atmoška, a postupně jsem se rozkoukal, takže nehrozilo, že bych snad z masérky nic neviděl . Poslední technická poznámka – zrcadlo
vedle postele pouze jedno, svisle napravo od hlavy. Že byste v něm něco viděli, na to zapomeňte 🙂

Jako masérku jsem si vybral Klaudii. Musím říct, že podle hlavní fotky, co má na stránkách salonu, jsem si nebyl moc jistý, co mě přesně čeká. Zvlášť když jsem si přečetl, že jejím koníčkem jsou „tance“, to najednou ty velký nohy začaly v mých představách vypadat dost vražedně No nakonec je to (pro mě naštěstí) trochu jinak. Klaudie je klasická holka krev a mlíko, někdo by možná řekl boubelka, s tím, že své na všech úrovních bohaté tvary má dostatečně „srovnané do latě“ buďto tím tancem a nebo třeba trochou nějaké té posilovny. (V případe prsou se jedná spíš o dar ) Fotka je focená tak, aby dívka v pase vypadala o něco užší, než ve skutečnosti je. Za mě zbytečné až kontraproduktivní. Jedinou menší mírou masérky je vzrůst, těch uváděných 156 cm může sedět.

Měl jsem objednáno body to body na hodinu (2200 Kč, placeno předem), ale poloha na zádech spočívala spíše v ruční práci. Upřímně řečeno, u těchto prostorově štědřejších masérek mě to už ani moc nepřekvapí, částečně tak šetří síly a částečně se možná i obávají, co by to s leckterým zákazníkem mohlo udělat, kdyby na něho nalehly celou svojí vahou Na rozjezd dobrý, ale žádnej zázrak.

Po otočce už to bylo body to body od začátku do konce, se zaměřením nejdřív na titfuck a „bellyfuck“. To poslední slovo jsem právě vymyslel, ale snad je jasný, co tím myslím – prostě masérka se posune od titfucku trochu výš, takže jezdíš ptákem po jejím břiše a tak trochu to evokuje sex v lamerské poloze. Dá se říct, že jedna z mých oblíbených b2b technik Posléze masérka přejde na ježdění rozkrokem po různých částech mého těla (s přihlédnutím k nedávným diskuzím ale zdůrazním, že konkrétně po kamarádovi ne, takže z hlediska „čistoty“ bylo myslím vše ok) a předstírání orgasmu. Chápu, že spousta zákazníků přesně tohle vyžaduje, no za mě to nebyla ta úplně nejsilnější část masáže. I tak jsem se během ní udělal, pač už docházel čas a u masérky s tímto tělem pro mě není problém to pustit prakticky kdykoliv

S pohledy do očí to byla taková lepší klasika, když seš někde poprvé – nejdřív se Klaudii moc nechtělo, ale pak se poddala a celkem se u toho i tvářila Zpětně mě mrzí akorát to, že nepřišla žádná poloha, při které bych mohl trochu víc obdivovat pozadí masérky, ale to je i moje blbost, že jsem si neřekl, nepochybuju o tom, že by mi případně bylo vyhověno. Aspoň motivace vrátit se pro druhou nálož.

Pokec byl úplně v pohodě, sice jak mi bylo řečeno, tak Klaudie není původem z Česka, nicméně češtinu má stoprocentní, takže tu buď žije už fakt dlouho a nebo to má nějaký jiný vysvětlení, třeba že kecala. Každopádně velmi milý přístup z její strany po celou dobu a suma sumárum kvalitní zážitek, který milovníkům plných křivek můžu doporučit. Jediný zápor, co stojí za zmínku, je ta vana místo sprchového koutu.

https://tapky.info/?4351,klaudie-cherry-massage-774-292-109-774292109

kl.jpg

5 2 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
1 února, 2023 12:01

Tedy nic moc maserky, takovy holky z ulice, jen ktera vypada slibne je Bianca,ale ta se vali nekde u more. Ta Tvoje Klaudie je dost pri tele a to ja nemusim, jinak je hodne opalena,to zase mohu.. dle vseho tipuju jeji predci pochazi z Indie.

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx