Alexa Rabbit hall

S dvoudenním předstihem jsem si objednal masáž s Alexou. Po předchozích špatných zkušenostech jsem se rozhodl jít opět do mnou oblíbeného salonu.

 

Přišel jsem na Vinohradskou a zazvonil na zvonek, pustili mě dovnitř. Alexa už na mě čeká u dveří.) Je to hezká dívka, i když se mi vzhledově moc nelíbí… měla výrazné červené rty, krátké blond vlasy – vše jako na fotce. Alexa mi nabídla pití a společnou sprchu, vzal jsem si vodu. Alexa na chvilku odejde, během chvilky je zpátky. Oceňuju, že mají vodu v lahvi, takže si jí můžu vzít i s sebou.

 

Sundavá si župan a já vidím její postavu. Také odpovídá fotografiím. Není sice sportovkyně, má ale dobré štíhlé tělo. Prsa nejsou dvojky, ale spíše 1 nebo 1,5. Jsou dobře tvarovaná, zadek moc nemá.

 

Přichází čas na společnou sprchu, je to velmi příjemné. Mydlí mě, hladí mě na správných místech, objímá mě. Vodní procedura netrvala dlouho, asi 5 minut. Pak začíná standardní masáž zad. Alexa jemně roztírá olej rukama a hned se dotýká mého penisu. Říkám si wow, dobrý začátek. Hodně se věnuje masáži nohou a zadku. Alexa umí masírovat, to je vidět, jen tam postrádám erotiku. Taky mi bez energie a nadšení masírovala záda. Je to pěkné, ale přišel jsem na erotickou masáž, nikoliv na sportovní masáž. Obrat byl velmi rychlý, asi 15 minut. Myslel jsem si, že má jen špatný den, tak jsem ji jen objal a položil si jí na mě. Konečně se usmála, sedla si na mě a začala se dotýkat mého přítele. Má velmi dobrou techniku ručních prací, ale vůbec se mi nedívá do očí.

 

V hlavě se mi honily myšlenky, proč se na mě ta hezká kočička během honění ptáka nedívá. Koukala se do zdi, pak do zrcadla. Nechala si sahat na prsa, ale na můj dotek nereagovala. Už jsem se ani nesnažil dostat se ke kundě, abych ji neuvedl do rozpaků. Věnovala spoustu času mému příteli, to bylo cool. Udělal jsem se, otřela mě a pak jsme si ještě chvíli povídali. Zeptal jsem se, jestli je v pořádku. Na to mi řekla, že se jí chce spát. Zasmál jsem se a šli jsme se osprchovat. Ve sprše jsem se očistil , poté jsem se oblékl. Alexa odložila všechny ručníky a odešla, řekla, že za mnou za chvíli přijde. Dá mu pusu na tvář, obejme mě a rozloučíme se. Na závěr bych teda řekl, že Alexa je hodná holka. Masáž mi ale přišla nudná a monotónní. Bohužel měla špatný den a to se na tom podepsalo. Možná půjdu k Alexe znovu,i když sotva,nejsem ještě úplně rozhodnutý. Může být skvělá, ale zatím to nebyl žádný zázrak.

Masáž 4/10 je to nudné

Tělo 5/10

https://tapky.info/?4225,alexa-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Mix 1800  60 m

Alexa2-1.jpg

4 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx