Ella – Rabbit Hall

Většina z vás zde tvrdí, že Rabbit Hall je nejlepší podnik na erotické masáže. Vybral jsem si proto masérku, která má spousta kladných až do konce vychvalujících recenzí. Dorazil jsem plný očekávání.

Objednal jsem se tedy k Elle. V domluvený den a čas dorazím na místo Vinohradské. Úplně nemám problém s tím, zda je místo frekventované či nikoliv. Jdu sem ze svého uvážení a pokud by mě někdo viděl, úplně s tím problém nemám. Sejdu tedy po schodech dolu a již mě u dveří vítá Ella. Musím říct, že dívka je to opravdu hezká. Dostanu na přivítání pusu a už si mě vede na pokoj tím svým hezkým až tančícím krokem.

Vyzvala mě k odložení věcí, že za okamžik přijde. Musím říct, že zde nebyla poměrně delší dobu – to mě trochu naštvalo. Šel jsem tedy do sprchy sám. Poté vstoupila do pokoje a já jsem ji pozoroval, jak si začíná sundavat župan a poté kalhotky. Je opravdu hubena, ale prsa má krásná. Sprcha byla pro mě trochu zklamáním, ta byla opravdu jen očistná.

Poté se přesouváme k masáži. Masáž na břichu byla fajn, zde nemohu nic vytknout. Na břiše mě nechala poměrně delší dobu, přes polovinu času určitě. Společné doteky snášela, ale pocit toho, že by z toho „měla radost“, jsem opravdu neměl. K závěru se dostala do polohy 69, ale snažila se mě rychle udělat, aby z toho mohla poměrně rychle zmizet. Snažil jsem se jí brzdit, ale vůbec to v potaz nebrala. Toto mě trochu zklamalo, protože poté jsme pouze vedle sebe leželi a téměř nic se nedělo.

Za sebe musím říct, že se jedná o velké zklamání. Možná jsem měl pouze velké oči z toho, jak tu masérku všichni chválíte. Také je možné, že jsme si jednoduše nesedli (i když komunikace probíhala v pořádku). Bylo to také v předvánočním čase, tak je možné, že na masérku něco dolehlo. Určitě do Rabbit Hall ještě dorazím za jinou masérkou a budu věřit, že mě tento podnik překvapí a ukáže proč ho většina lidí tady považuje na NUMBER1. U mě tomu tak zatím určitě není.

Masáž, vzhled masérky, komunikace bylo vše v pořádku. Ale přístup v tento den nebyl úplně, jak bych si představoval a nebo na který jsem zvyklý. Opakovat u Ell nebudu, samozřejmě masáží neprohloupíte.

ella_081.jpg

2 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx