Luna – Rabbit Hall

Moje druhá návštěva u králíka proběhla asi týden po Patricii, říkal jsem si, že tomu dám šanci a hlavně jsem chtěl zažít sprchu na pokoji, aby to mělo trošku větší kouzlo.. proto moje volba padnula na Lunu..

Příchod na místo, zvonek, vpuštění, seběhnutí dolů a ve dveřích jsem zase potkal holku, kterou jsem teda podle fotek nečekal, ale i tak se mi Luna hodně líbila.. a její uvítání bylo velmi hezké a je vidět její cizí kultura trošku v obličeji, ale to mi vůbec nevadilo.. aspoň člověk pozná trošku exotiky a našem kraji.. 🙂

Po cestě na pokoj jsem zjistil, že mluví takovou roztomilou češtinou, díky její domovině z kyrgystánu.. jen škoda, že se jí moc mluvit nechtělo, přeci jen byla vidět trošku jazyková bariéra a vše co potřebovala, tak se naučila.. takže nějaká větší rozmluva nehrozila.. zkusil jsem jestli by nešlo něco v angličtině, ale tam jsem taky narazil.. tak jsem to nechal být a věnoval se tomu, za čím jsem přišel..

Vybral jsem si 90 minut masáže tělo na tělo za 2600, plus společné obě sprchy.. Luna odběhnula pro pití a že se za chvíli vrátí.. tak jsem celej zmrzlej šel do sprchy, abych se trošku zahřál.. upřímně jsem nečekal, že to odběhnutí bude trvat cca 10 minut.. takže jsem byl už vymydlenej ažaž.. ale když se na pokoji vysvléknula, tak jsem zase byl nadšený, koho jsem si vybral.. jako postavou je velmi krásná a když za mnou přišla do sprchy, tak začala hodně intenzivně si hrát s kamarádem a měl jsem krásný pocit, že jsem na správném místě… to vše trvalo tak nějak 15 minut a celý natěšený jsem ulehnul na postel, co přijde teď..

Na břiše hodně používala lokty a kolena a vozila se po mě jako hodně.. ale kamaráda trošku ignorovala.. to vše trvalo cca 40 minut a já trošku vychladnul a sledoval jsem její smutný výraz v zrcadle.. říkal jsem si, co za tím bude, třeba je unavená nebo tak.. ale byl jsem v poledne, takže v polovině její směny, tak jsem tomu nevěnoval pozornost.. říkal jsem si, že se vše zlepší po otočce a bude to show..

Po otočce se věnovala kamarádovi více než na břiše, ale z jejího výrazu v očích jsem byl trošku nesvůj, úplně jsem nevěřil tomu, že jí baví to co se mnou dělá.. i když bych chtěl.. jsem celkem empatickej, tak nechci, aby se někdo cítil špatně z toho, co dělá a já to vnímám a mám z toho potom taky blbej pocit, pořád je to práce jako každá jiná.. ty odsouzení od některých mi přijdou trošku nesmyslné.. přeci jen trávíme v práci dost času, tak by se ten čas měl strávit s pozitivním myšlením.. a hlavně tady má každý nějaká pravidla a není to nic zásadního.. mi přijde, že se sex bere víc tabuziovaně než kriminální činnost, což je divný.. ale to je myšlenka na jindy..

Finále začalo tak nějak strojově a díky tomu mému pocitu jsem viděl, že se s tím dost trápí a nebyla úplně šťastná z toho, že to nejde tak rychle jak čekala.. viděl jsem, že to nedojde zdárnému konci, tak jsem jí řekl, že jí s tím pomůžu a za 15 minut se zadařilo s jejím krásným GFE přístupem u toho.. za to si zaslouží pochvalu.. jen škoda, že byla trošku rozhozená z toho, že to nedokončila sama, tak sprchu nakonec jsem absolvoval bez její asistence, což byla škoda… hlavně jsem viděl, že už vše připravuje pro dalšího klienta a přišlo mi to trošku smutný.. ale co už no.. ne vše může být dokonalé..

Potom mě vyprovodila ke dveřím, kde jsem se obul a potom se se mnou rozloučila, jako největší kamarádka, že vše bylo v pořádku a že se bude těšit příště s polibky na obě strany tváří.. Tady mi přišlo, že to je prostě celý divadlo a ten její výraz během masáže smutný je realita.. přeci jen dostala něco navíc, tak byla nadšená.. jediný co mi trošku vadilo, že při její hře s kamarádem nevnímá jeho bolest, protože pár jejích chvatů a matů bylo celkem bolestivých.. na to, že by měla mít něco za sebou je to celkem zvláštní zjištění..

Celkově to beru jako pozitivní návštěvu, ale opakování neplánuji.. pár věcí mi tam vadilo, což je škoda.. ale je vidět, že ne vše je dokonalé jak tady všichni píšou.. osobně mi přijde, že každýmu stačí jen to, že jim ukáže holka spodek a potom je vše sluncem ozářené.. já z toho chci mít dobrý pocit po celou dobu.. a doufám, že to tak je i z druhé strany.. což tady jsem moc necítil bohužel..

 

https://www.tapky.info/?3932,luna-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Luna4.jpg

4.5 2 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
16 prosince, 2022 15:56

U Luny jsem byl několikrát v rozmezí několika měsíců a bohužel nemohu nic, než souhlasit. Dříve byla Luna samý úsměv, bylo z ní cítit hodně pozitivní energie a ráda si povídala. Poslední 2 masáže u Luny jsem se cítil stejně. I když se to snažila maskovat je unavená, smutná a docela pravidelně nastydlá. Nevím zda má nějaké soukromé problémy, nebo je přepracována, protože dříve nedělala 5 směn týdně, ale doufám, že dá brzo dohromady. Jak kvůli ní, tak kvůli nám.

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx