Alice – Rabbit Hall

Podnik:  Rabbit Hall

Pobočka: Vinohradská

Masáž: body to body

Čas: 60 minut

Cena: 1900 Kč

  Jsem pravidelný čtenář zdejších recenzí, které mi nejednou pomohli si vybrat. Proto jsem se rozhodl také svou troškou přispět do mlýna. 

   Většinou se objednávám na masáže několik dní dopředu, ale pro jednou mě přemohla spontánnost a dostal jsem chuť vyzkoušet nějakou novou slečnu ideálně bez recenze. Volba padla na mou oblíbenou králíkárnu. Dle časových možností slečen, padla volba na Alici.

  V dohodnutý čas stojím před vchodem. Myslím, že pobočku není potřeba popisovat. Jen bych zmínil, že Staropramenná mi vyhovuje více, protože je na pokojích lepší osvětlení. A když chytnete dobrý pokoj je tam i sprcha. 

  Menší šok přišel když mi otevřela slečna, která vypadala úplně jinak než na fotkách. Ukázalo se, že to byla Chloe. Jsem zvyklí, že mi otvírá ta ke které jdu. Za minutku už se objevila Alice a s úsměvem mě přivítala. 

(Mimochodem Chloe v tom černém županu vypadala moc dobře, asi jí brzo navštívím). 

   Alice je milá a usměvavá. Má východní přízvuk, ale češtinu ovládá dostatečně, abychom se na všem domluvily. Fotky celkem sedí, jen budou pár měsíců staré. Nemá už tolik nafouklé rty, za což jsem rád. Od pořízení fotek přibrala pár kilo, ale tělo má na dotek stále pevné. Alice je spíše typ pro dolňáky. 

   Odvedla si mě na pokoj, kde mi nabídla něco k pití a proběhla dohoda o typu masáže. Chtěl jsem pussycat masáž, ale bohužel mi bylo řečeno, že je nedělá. Bylo by dobré, aby si to králíkárna v profilu Alice na stránkách opravila. Vybral jsem si tedy body to body. Asi viděla moje zklamání, protože mi hned oznámila, že jinak zákazy nejsou (v rámci pravidel). O tom jsem se hodlal přesvědčit. 

   Čekal jsem nabídku společné sprchy, která se nedostavila, místo toho Alice vlezla do sprchy a už mě pobízela ať jdu za ní. Takový přístup mám rád. Sprcha byla hlavně o očistě a o prvním seznámením s jejím tělem. 

  Po sprše přišla část na břiše. Masáž byla dost příjemná s přiměřený použitím síly. Alice zapojovala celé tělo a předvedla pár zajímavých gymnastických prvků. Při některých polohách se krásně nastavovala, abych měl v zrcadle dobrý výhled. Předvedla i dle mého názoru jedno z lepších GFE. Šeptala a vzdychala mi do uší a občas mi zajala do vlasů. Bohužel při části na břiše úplně ignorovala zadek nebo penis.

   Otočka proběhla jako obvykle cca v polovině času. Ze začátku pokračovala  kontaktní masáží celým tělem. Tady už začala věnovat pozornost mému penisu. Nechala mě abych postupně prozkoumal její tělo, zejména její prsa. S těmi jsem se důvěrně seznámil, což se Alici pravděpodobně dost líbilo, dle jejího úsměvu a očního kontaktu, který moc chválím. Bohužel tako část netrvala moc dlouho a Alice se přesunula vedle mě a vrhla se do honění mého penisu. Alice zvolila pozici, tak že jsem na ní dosáhl a mohl jsem prsty pohodlně prozkoumávat její klín. Ani zde nepřišel žádný zákaz, i přesto že jsem zašel k hranicím pravidel jak to jen šlo. Bohužel honění nebylo moc nápadité. Alice se do toho pustila dost vehementně. To mě zaskočilo, takže než jsem jí stačil požádat o zpomalení už jsem stříkal a Alice ze mě svým pevným úchopem vyždímala do poslední kapky. 

   Po utření nám ještě zbývalo do sprchy pár minut, tak se ke mě Alice přitulila a proběhl menší smalltalk. Na závěr sprcha, opět to bylo jen očistě a po zaplacení mě Alice políbila na tvář a s úsměvem vypustila ven. Celkový čas 62 minut. 

Klady:

  • lepší BtB
  • Hodně GFE, včetně úsměvu a očního kontaktu 
  • Žádné zákazy 

Zápory: 

  • sprcha spíše jen o očistě 
  • Při honění trochu zpomalit a zapojit více nápaditosti, aby to nebylo tak strojové. 
  • Chtělo by to aktualizovat profil, s vyškrtnout to co nedělá

   Celkové hodnotím Alici pozitivně. Návštěvu doporučuju, spíše dolňákům a těm kdo chtějí dobré GFE. Opáčko v budoucnu bude, hlavně pokud začne dělat moje oblíbené pussycat masáže. 

Link: https://tapky.info/?4323,alice-rabbit-hall-774-910-918-774910918

326748FA-65E0-4C41-95DF-90121820E98C-0.jpeg 5DAF729D-292B-4267-9304-80E59835A81B-1.webp

5 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx