Masáže

Kira – Rabbit Hall

Masáž: Body to body, 60 min. ,cena 1900,-

Tak jsem se vydal na svoji první návštěvu ke Králíkům a po uváženém pročtení recenzí a hodnocení jsem se rozhodl pro Kiru, která byla zároveň k dispozici v den co jsem potřeboval (příště bych rád k Zoe). Na masáž jsem se objednal v 11:45. Dorazil jsem přesně na čas podle pokynu operátorky.

Dole mě uvítala sympatická mladá štíhlá blondýnka pusou na tvář a odvedla mě na pokoj. Kira je drobná sympatická dívka z Ukrajiny. Jak i ostatní zmínili, také jsem si ji představoval jinak, ale to neznamená, že se mi nelíbila. Zeptala se mě, zda si dám něco k pití, volím vodu. Kira na chvilku odběhla, přinesla džbánek s vodou a pak se zeptala jestli chci společnou sprchu nebo sám – volím a). Už když se svlékla a šli jsme do sprchy, začal jsem tvrdnout – její tělo je opravdu krásně štíhlé, prsa malá, pevné bříško a zadek hezky vysportovaný. Začal jsem ji jemně hladit na prsou a po těle , namydlila mě a já si jí hezky prohlížel. Mám rád nohy a tak jsem jí pochválil, že má moc hezký nožky (má tam dokonce tetování) , měla myslím francouzskou pedikúru. Btw. už při objednání jsem si přidával navíc footjob, což Kira věděla , ale překvapilo mě, když v reakci na pochvalu jejích nožek mi sdělila, že pokud chci footfetish a líbání nožek atd, tak bych musel připlatit navíc. O tom jsem se nikde na webu nedočetl, ale nevadí.

Po sprše jsem si lehl na břicho a Kira začala masírovat. Díval jsem se na ní do zrcadla, její masírování bylo spíš takové lechtání (asi protože jsem zvyklej na thajský masáže 😀 ) , ale bylo to příjemný, obzvlášť když přišla část , kdy mě pořádně namazala olejem a začala po mně klouzat svým tělem a prsy , občas zavzdychala do ouška, což taky bylo super. Po otočce to bylo ještě lepší , šahal jsem jí na nožky, stehna , zadeček – jednou mě teda zastavila , abych tolik nemačkal zadek, že to tam jinak bude mít vidět (ale přijde mi, že jsem moc netlačil :D). Dávala mi její nožky před obličej, protože věděla, že se mi líbí, ale do pusy jsem si je nedal, protože byly od masážního oleje, jen jsem je lehce občas políbil, zatímco měla mojí chloubu mezi svými stehny. Po chvilce mi ho pak začala honit oběma nožkama a to už jsem věděl, že dlouho nevydržím. Po chvilce jsem jí začal kropit nožky svojí 4 denní dávkou, byla z toho sama trochu překvapená, že toho je tolik 😀 umyla si nožky a pak se zeptala jestli chci ještě masírovat nebo mazlit. Říkal jsem, že bych možná zvládl ještě jednou, ale ona že máme už posledních pár minut a že na to není čas, že to příště musím zmínit dopředu. Tak jsme pak chvilku leželi vedle sebe, mazlili se a povídali o běžných všedních věcech. Kira mluví dobře česky, ale pořád mně osobně trochu vadí ten východní přízvuk, malinko mi to kazí dojem, ale to je asi jen můj problém. Poté ještě společná sprcha, namydlila mě a já ji , opláchnout , oblíct a ven. Doprovodila mě, zaplatil jsem , 2x jsme se vřele objali jako rozloučení a šel jsem. Co se týče času, tak jsem odcházel přesně hodinu od příchodu, takže svlékání, čekání na pití a sprchy se do limitu počítají.

Zhodnocení: Hodnotím celkově 7,5/10, možná jsem měl moc přehnané očekávání. Kira má krásné pevné tělo a je příjemná. Příště bych však rád vyzkoušel nějakou českou dívku , abych mohl porovnat. V budoucnu opakování nevylučuji a raději příště dorazím o trošku dřív, abych se zbytečně neojebal s časem 🙂

https://www.tapky.info/?3677,kira-rabbit-hall-774-910-918-774910918

LiluProfil2.jpg-1.webp Kira2s7.jpg-2.webp Kira_NEW3.jpg-0.webp

5 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx