Masáže

Kira – Rabbit Hall

Masáž: Body-to-Body, 60min, 1900 Kč.

Návštěva měsíc zpátky. Komunikace s operátorkou bezproblémová. Chtěl jsem se dostal k Luně, ale nevěděl jsem, že se musí objednávat tak měsíc dopředu, abyste měli vůbec šanci. Druhá volba padla na Kiře, která mě už taky dlouhodobě lákala.

První dojem byl velmi dobrý. Usměvavá, přátelská a velmi sympatická. Z fotek jsem si představoval její obličej jinak, ale i realita nezklamala. Jemně mě objala a stále s úsměvem se přestavila se. Potvrdil jsem si u ní 1h Body-to-body masáž. Nabídla společnou sprchu, kterou jsem velmi rád přijal. Málokdy se mi stalo, že by fotky odpovídaly realitě, ale v případě Kiry jsem musel uznat, že její tělo vypadá stejně dobře jako na fotce. Možná i malinko lepší. Krásná pevná prsa. Jsem na menší prsa a tyhle se mi zdaly perfektní. Báječný kulatý zadek. Nedivil bych se, kdyby dělala nějaký sport, ale zapomněl jsem se zeptat. Ve sprše jsme se pomalu seznámili. Chvilku si hrála i s mým kamarádem a hezky ho dostala do pozoru. Pokec s ní plynul velmi přirozeně. Je to Ukrajinka, ale s češtinou nemá problémy.

Masáž na břiše trvala asi 20-25min. Hezky mi promasírovala záda a končetiny a pak začala na mě svými prsy klouzat. Zadečkem se krásně nastavila do zrcadla, takže nenechala příliš prostoru pro fantazii. Mám občas problém, že nedokážu udržet pozornost a zatoulám se do myšlenek. U Kiry se mi to nestalo a stále bylo na co koukat. Po otočení na zádech pokračovala stejným tempem. Občas se na mě podívala a usmívala se. Kroužila nade mnou a já jí hladil po prsech a zadečkem. GFE teda dostatečné. Otočila se do 69 a prsy mi jezdila po penisu. Zkusil jsem ji lehce pohladit po mušličce, ale dostal jsem stopku :(. Ale aspoň jsem měl před sebou ten báječný výhled a mohl jsem mačkat její zadek do sytosti. Po té se postavila tak, že její mušlička byla přímo nad mým obličejem a měla propnuté nohy. Byla prohnula v zádech a rukama mi hladila penis. I když jsem mohl dosáhnout jen na její nohy, tak ten úžasný pohled stále mám v paměti i teď. Když se blížil konec, tak si zády sedla na mou hruď a začala mi masírovat penis. Já ji přitom oběma rukama chytil za prsa. Myslím, že díky Kiře jsem objevil další oblíbenou polohu na finishování. Netrvalo dlouho a byl jsem v orgasmu. Utřela mě a lehla si vedle mě. Chvilku jsme si povídali a šli společně do sprchy. Při rozloučení mi dala pusu na tvář a řekla, že doufá, že mě ještě uvidí. Budu pevně věřit tomu, že tohle řekla jen mě!

Závěr: Kira je krásná s úžasným tělem. Je přátelská a není problém se s ní cítit jako s kamarádkou. Masáž byla suprová a čas s ní utekl dost rychle. Door-to-door 65min. Opakovat rozhodně budu.

Celkové hodnocení:

https://tapky.info/?3677,kira-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Kira27-0.webp Kira29-1.webp

3.5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx