Sacura – Rabbit Hall

Sacura je tady vychvalovaná dost, ale i bez toho jsem měl v plánu ji navštívit už dlouho, protože podle fotek je přesně můj typ. Abych trochu vybočil z řady zdejších B2B recenzentů, tak jsem se objednal na lingam masáž.

V domluvený termín zvoním na pobočce na Andělu, dveře se otevírají a já jdu dolů, kde mi otvírá Sacura. Škoda toho drobného piercingu na nose, jinak je na první pohled dokonalá. Jdeme na pokoj a ona se ujišťuje, že chci skutečně lingam. Poté se svlékám zatímco mi jde pro pití a pro olej. Poté spolu jdeme do sprchy, kde mám možnost si konečně prohlédnout to její tělíčko. Je krásná a mě stojí už při sprše, kde se krásně tulí, střídá úchopy a jelikož se nechcu na masáži udělat moc brzo, tak jí prosím o první zakončení už pod proudem vody. Po této nadílce se od toho umyjeme a jdeme na masáž.

Na pokoji ulehám na břicho, abych trochu odpočinul a Sacura mě neuvěřitelně procítěně hladí po hlavě. Nicméně B2B nemám, takže mě po pár minutách točí na záda a jde se na kreace s lingamem. Je to celé hodně mazlivé a moc příjemné. Sacura se nebojí pohledů do očí (které má mimochodem nádherné) a taky dost přibližuje hlavu k tomu hlavnímu, což je neuvěřitelně sexy. Dost dlouho mi ho tak mazlí a honí, na což se podruhé silně udělám a ještě 5 minut mi brní celé tělo.

Následuje povídání v obětí, dozvídám se od Sacury mnoho zajímavého o ní. Je taková dost empatická a otevřená. Doufám, že si splní co má vysněné.

Se Sacurou jsem zažil hodinu, kdy se mi plně věnovala k mé plné spokojenosti. Jak za přístup, tak za vzhled i masáž samotnou dávám vysmátého smajlíka a rozhodně doporučuji všem kdo chtějí trochu vyzkoušet exotiku v dokonalé společnosti.

https://tapky.info/?3762,sacura-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Lingam masáž – 2 000 Kč / hod

2489E85C-4393-46E8-A70F-6B11A3DF802C.png

4 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx