Nicol – Infinity SpA

Návštěva začátkem listopadu 22

Domluva a vstup

Zde nutno prvně zmínit, že jsem objednával na poslední chvíli, nevěděl jsem koho chci – měl jsem v úmyslu si vybrat až na místě z aktuálně dostupných dívek. Jako hezky v obchodě 0:-) operátorka se mi snažila vyjít vstříc, ale chápu, že holky lítají z pobočky na pobočku, do toho chodí kunšafti bez objednání… Zkrátka po drobných zmatcích jsem končil na pobočce v Koubkově ulici, kde byl až akorát volná Nicol.  Vstup se nepovedl. Před vchodem rušno. Dokonce tam stála nějaká dívka podobná Nicol z fotek.. tak jsem nevěděl co.. chvilku jsem holku pozoroval, holka si něco ťukala do telefonu .. po pěti minutách jsem se teda protáhl kolem holky ke zvonkum a zazvonil. Pak otevřela si skutečná Nicol. Při cestě jsme potkali mistňáky. Bohužel slušný frmol a přízemní podnik je už zajisté profláklej u sousedů…

Šmajchlkabinet

Zde není moc co hodnotit. Čisto, sprcha malá ale stačí. Příjemná hudba, futon čistý. Světlo tlumené, ale furt OK. Jediné co, tak mi silně vadil, čilý ruch za dveřmi pokoje. Buď se tam pohybovali hluční zákazníci nebo personál, nevím. Někdo občas i bouchl do dveří..

Holka

Nicol je velmi pohledná, drobná a hlavně roztomilá Ukrajinka. Je jí 29, misto inzerovaných 25. 25 bych i věřil. Česky mluví s potížemi, ale dá se dorozumět. Utekla před válkou a pracuje teprve týden… Povidala mi o svém osudu, o dceři, kocourovi a o všem možném. Poprvé, kdy jsem v masérce uviděl jakýsi lidský element. A ne, že je to profi honička pér, aby si mohla koupit kabelku Dolče a Bambána. Nicol je otevřená, ale sama svůj osud nevnucuje.  Fakt mi ji bylo i líto. Asi se ve mě probudil jakýsi ochranitelský pud a lidsky mi tak nějak přirostla k srdci – což mi dalo celé akci nový emoční rozměr. Pokec, ač lámaný, jako s kamarádkou. Otevřený, upřímný, občas i smích. Postava taková ta pěkná holka z ulice, za kterou se otočíte. Stopy po dítěti nejsou na postavě patrné. Žádný sval, ale ani žádný rosol. Ukrajinské geny v tom nejlepším slova smyslu zaúřadovali. Dole úplně vyholená.

Akce

Asi ta nejlepší co jsem kdy měl. Ve sprše lehká oťapkávačka, na futonu zážitek. Nicol byla duchem přítomna na 100 % , což je pro mě hodně důležité. Masáž od konečků prstů po hlavu… Umí zapojit i sílu i svoji váhu. Několikrát jsem měl i husí kůži… Opravdu hodně kvalitní a procítěná masáž! Oční kontakt samozřejmostí. Je vidět, že chce aby klient odcházel opravdu spokojený! Ač jsem měl klasiku, sama se pustila do B2B. Profesionální manýry naštěstí ještě nemá a snad nikdy mít nebude. Finiš obkročmo s GFE přístupem! Čas dodržen.

Zhodnocení

Opakování ano, ale asi se obávám se zklamání z toho, že ji práce semele a stane se tuctovou chladnou profesionalkou. Jinak má první masáž, na které jsem fakt cítil velké náklonnosti k masérce. Poprvé, kdy bych si dokázal představit, že bych s masérkou – Nicol mohl vyrazit i na kafe. A rád…. Doposud holky byly sice hezké, rozuměli jsme si někdy, ale furt to byly holky, co denně vyhoní několik ptáků.. a tak člověk k nim tak nějak přistupuje….S Nicol to bylo ale jiné. Soulmate z mé strany bych to teda nenazýval, ale daleko to nemělo. A ne, nezamiloval jsem se. Ale po kafi, už bych v tom byl asi až po uši 🙂 buďte na ní hodní;)

Klady – masáž, Nicol!!!

Zápory – rušný vstup a podnik

 

 

4.5 2 votes
Hodnocení recenze
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Admin
Noble Member
14 listopadu, 2022 19:49
14 listopadu, 2022 19:55

Super recenze 👍
Sosakum co se tam jistě nahrnou… bych zdůraznil poslední větu buďte na ni hodní a pokud nebude sama chtít tak ji nepraste.chcem aby tyhle holky měli pořád takový přístup jak je popisováno 🙂

14 listopadu, 2022 23:37

Alpha. Pro tvoji informaci sem nemůžeš psát negativní recenze,
protože tě hned jiní zjebou. Tady se píše jen kladně pro získání masáže zdarma.
Už jsem to i sám poznal a proto upozornuji.

Admin
Noble Member
14 listopadu, 2022 23:57
Reply to  jicek.j

Chytroline a proc to cpes sem ty tvoje moudra ?

Abc123
15 listopadu, 2022 17:10
Reply to  jicek.j

Ty se jdi lecit.

15 listopadu, 2022 10:55

Ano máš pravdu. Ten komentář patřil k Lee z Rabbit.Omyl a omluva

16 listopadu, 2022 16:25

Jeden dotaz a jedna poznámka:
Není její správné jméno Nicola? Nicol (bez “a” nakonci) jsem na webu nenašel

A ta poznámka je k tvé větě …ač jsem měl klasiku, sama se pustila do B2B…
Z této věty je krásně vidět, jak si klienti postupně zvykají, že jsou šizeni. V Infinity Spa Klasická erotická masáž vždy zahrnovala a stále ještě zahrnuje B2B. Stejně tak třeba v Luxury, Alfa a Princess.
Vyloučení B2B z erotické masáže a pojmenování tohoto sterilního aktu “klasickou erotickou masáží” zavedly nově vznikající zlatokopecké salony, aby na nás ještě více vyrejžovali a přitom to tolik nebilo do očí.
Klasická erotická masáž bez B2B není žádná erotická masáž, je podvod, který bychom neměli topit.

7
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx