Chloe – Rabbit Hall

Zdravím vespolek,

nedávno jsem navštívil masérku Chloe z Rabbit Hall. Byla to moje první návštěva v nové pobočce RH v ulici Staropramenná. Je to klidná ulice a po zazvonění jsem hned vpuštěn dovnitř. Na chodbě se dokonce nachází cedule se šipkou takže nikdo určitě nazabloudí. Uvnitř mě přivítala Chloe pusou na tvář a odvedla mě do pokoje, který neměl sprchu na pokoji, což je trochu mínus oproti pobočce na Vinohradech.

Chloe se mě nejdřív zeptala na pití a jestli chci společnou sprchu. Na obě otázky jsme odpověděl kladně a Chloe hned odběhla pro vodu. Byla  zpět velmi rychle a šli jsme společně do sprchy, která byla hned vedle pokoje. Ve sprše jsem jsme mohl poprvé obdivovat její tělo, které je opravdu krásné. Chloe má nádherná přírodní prsa, která jsem samozřejmě hned ve sprše pořádně umyl.

Po osušení jsme se přesunuli na matraci a Chloe začala masírovat má záda. Chloe používá celé své tělo, proplétá ruce a vzdychá do ucha. A ani v této poloze nezapomíná zkontrolovat mé péro. Řekl bych že tak po 20minutách jsem se otočil na záda a mohl jsem si Chloe ještě lépe prohlídnout a dotýkat se jí. Připadalo mi, že se Chloe celou dobu snažila přijít na to co mě nejvíc vzrušuje a dokonce se i ptala jaká poloha mi  nejvíc vyhovuje. Takže si jí můžete kdyžtak usměrnit tak jak potřebujete. Speciálně pro Andreje napíšu, že se Chloe snaží dodržovat pravidlo, že na kundičku nechce šahat. Ukáže ji ale v celé své kráse a já bych ji  za to neodsuzoval, protože podle mě odvedla skvělou masáž, kterou jsem si moc užil. Po vyvrcholení  se spolu tulíme a Chloe mě hladí ve vlasech a chvíli si povídáme. Společnou sprchu si dopřeju i na konci a pak už následuje jen milé rozloučení s pozváním na příště a za cca hodinu a 5 minut jsem zase venku na ulici.

Chloe si uřčitě zaslouží smějící  smajlík a moje doporučení.

Měl jsem  1hod Body to Body masáž za 1900Kč.

https://www.tapky.info/?3676,chloe-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Tel. 774 910 918

 

chloe_062-0.jpg Chloe7-1.webp

4 3 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
8 listopadu, 2022 07:18

Liška Andrej moc dobře ví jaká je 😀

8 listopadu, 2022 09:53

Jo také respektuji že některé maserky dole mají stopku za mne to mám i radši než opak holky co se nastavuji sami a dělej si co chceš, pak chybí ta jedinečnost.
i taková holka může mít plno když je dobra, samozřejmě tady na tapkach to spíš bude kritika

Last edited 6 měsíců před by Peters32
8 listopadu, 2022 22:41
Reply to  Peters32

Jasně, k těm, co se nastavují, nechodím, nedělá mi to dobře 😂 

Last edited 6 měsíců před by Nocnijezdec
3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx