Masáže

Kira – Rabbit Hall

Masáž Erotický mix + Privátní tanec 90min 2900

Na základě recenzí jsem si zvolil Kiru, jelikož se jednalo o moji první masáž nemůžu úplně srovnávat ale rozhodně to stálo za to!

Ze strany RH skvělý přístup od komunikace až po čisté a krásné prostory navíc to mají skvěle načasovaný takže jsem nikoho nepotkal = maximální diskrétnost.

Co se týče Kiry byl jsme její poslední klient a holka byla plná pozitivní energie, milá a hlavně nádherná
Vzhled – Fotky rozhodně odpovídají spíš bych řekl že jí ubírají protože realita je určitě lepší, možná je to jen věc názoru ale holka je pro mě jako na zakázku to tělo je prostě a dokonale symetrický obličej.
Společná sprcha před a po – Hodně kontaktní klidně bych tam byl celý den.
Tanec – Tady to klidně můžu srovnávat protože v zahraničí jsem už nějaký ten lap dance zažil a za to pětikilo mi to rozhodně stálo + je vidět že ji to reálně baví takže 11/10
Masáž – Čas strávený na břiše cca 20min. Jelikož makám v kanclu tak jsem hodně ocenil zapojení loktů a reálně mi to pomohlo. B2B a vzdychání do ucha navodilo tu správnou atmosféru, holka mě nikdy v životě neviděla a přesně ví po čem toužím. Po otočce se mi naskytl nádherný pohled na její dokonalé a pevné tělo. Ruční práce 15/10. GFE přístup byl dokonalý vážně jsem ji to věřil a celou dobu jsem měl pocit že je tam jen pro mě.

Čas dodržen a nepocítil jsem žádný časový nátlak.
Doporučení je jasné a opáčko je za mě 100%. Vážně skvěý zážitek!

https://www.tapky.info/?3677,kira-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Screenshot_1179.png

4 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx