Bianka – Candy Shop

Odpadl mi pracovní oběd a měl jsem tak najednou ve svém pražském programu přes poledne volno. Píšu ke králíkům, nic zajímavého v nabídce. Tak si říkám, že zkusím dle Vašich pozitivních reakcí Bianku u cukrářů.. Má kupodivu volno v pravé poledne, beru rychlovku, 45 min. pussycat za 2100.

K cukrářům jdu poprvé, tak jsem zvědav. Příchod velmi příjemný, bez čekání venku, osvětlené schodiště rovnou na recepci. Paňmáma milá, česky téměř nula, platba předem, ani úplně nevěděla, kolik těch 45 min. stojí.

Bianka přichází v dlouhých černých šatech s lehkými průstřihy, hezké, ale ne úplně dráždivé. Ano, je to mladinká holčička, na první pohled trochu chladná, ale zase ne nějak dramaticky. Obličej pro mne trochu zklamání, jsou na něm sakra hodně znát východní rysy.

Pokojíček se sprchou hned vedle recepce za tenkými dveřmi. Nabídnutou společnou sprchu jsem využil, ač tak většinou nečiním. Bianka odběhla a po několikaminutovém čekání jsem zalezl do sprchy sám, alespoň se opláchnu. Netrvalo to ale moc dlouho a připojila se. Světlo nechala svítit dost intenzivně, jemné ztlumení až na masáž. Opravdu krásné tělíčko Lolitky, malá prsíčka s výraznými špuntíky. Trochu jsem se obával frontálního útoku, neměl jsem v plánu za 45 minut dvojčíslo, ale nekonal se.

První část na břiše nejprve spíš takové hlazení nasucho, pak teplý olejíček a klouzání a přitvrzení masáže. Drobné mínus za tak jednodenní strniště, trochu při tření pičkou škrábala. Jinak ale není, co vytknout.

Po otočce sama nabízí kozičky k polibkům, cucání a jemnému kousání. Ruční práce na pičce naprosto přijímána, reakce pohybem i hlasem, utekla před koncem, ale taky to mohla být dobrý herecký výkon. V 69 povoleno vše (dovnitř jsem nezkoušel), včetně roztažení krásného motýlka a hraní s pošťákem. Podruhé ucuknutí, před vrcholem.

Když to tak popisuji, tak vlastně skoro pořád chválím, ale na místě jsem úplně nadšený nebyl. Asi to bylo tím chladem, co jsem z ní cítil. Při zachycení pohledu trochu nucený úsměv, polibky, vzdychání, ale prostě jsem jí to moc nevěřil.

Možná právě vstávala, možná jsem jí nesedl, možná těch nezvyklých 45 minut, možná jsem moc velká citlivka… Ale možná je prostě taková..

Ke konci místo abych měl co dělat to udržet (jako většinou), tak mi divoch spíš pevně visel než stál.. Svou práci ale dokončila vzorně, s plnou jsem neodcházel.

Asi budu muset ještě jednou zkusit prolomit ledy, možná s nějakým dárkem

https://tapky.info/?4157,bianka-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

 

bianka-kopie.jpg

4.5 2 votes
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
13 října, 2022 20:52
Reply to  extrazivot

No není to ono…ale neni to tak docela .. co jsem se bavil v létě s nejmenovanou maserkou tak jak je to potřísněny něčím tak to jde pryč , což tedy není tak těžký spíš se to prý lépe vypere když to není celý zapraseny 😂 pokud to říkala tak jak to je.

Last edited 11 měsíců před by Peters32
2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx