Barbara:Barbara masáže

Přes den jsem si vedle sepisoval recenzi abych to pak později vložil a koukám, že během dneška přibyly 2 recenze na Barbaru když předtím měsíc žádná. No tak to bude klasické nošení dříví do lesa s tím už nic neudělám

-Objednání jsme čekal problém opak je pravdou. Rezervace rychlá rovnou přes WA šlo o dopolední termín rezervační systém na webu asi nefunguje.
-Sweet kiss 60 min, 2700kč. Asi nejdražší na trhu.
– Na společnou sprchu jsem si netroufl.
– Masáž zad už si vlastně nepamatuji. S přihlédnutím k jejím určitě draze vybudovaným přednostem, které jsou za mě nejpřirozenější které jsem měl tu čest poznat je masáž na zad kde si moc nesáhnete, neuvidíte, v případě sweet kiss ani neocucáte. Příjemné to bylo zabrousila tam kam by měla ale za mně to oddaluje to nejlepší.
– Masáž face2face: To už byla úplně jiná jízda. Místy jsem něměl tucha kde se koho část těla nachází, zda jsem si nespletl salon a nejedná se o nějakou jinou služubu. Dokonalé tělo, hebká kůže; vytuněná prsa; masérka co ví přesně co dělá; imitace sexu kdy se našteluje takaby jste neměli šanci vidět co se děje se spodní částí Vašeho těla.
-Sweet kiss naprosto vyplynulo ze situace. Nevím co bych dělal pokud by to měla být normální erotická masáž. Vůbec si nedokážu představit že odejdu bez možnosti ochutnat.
– Sprcha závěrem opět o samotě.
-Závěrem nazvat tuto událost masáži je urážka. To je jízda bez přirovnání. Po mé explozi a úklidu přišel na řadu pokec. Příjemný Barbaru je těžké zastavit páč jí to jede. Po rád pokecám. Během radši ticho s tím taky nemá problém.

barbara-01-1920x1282.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx