Monika – Studio Le Velour

Tak jsem si zašel po výhru do Le Velour na lingam masáž, cena 2200 kč za 60 minut. Nebudu lhát, do Velour mě to nějak nelákalo a o lingam masáž jsem nikdy neměl velký zájem ani jinde. Moje představa tohoto typu masáže byla taková, že značnou většinu času se masérka ručně věnuje jen vašemu rozkroku, o co nemám až tak zájem, preferuji zábavnější dynamiku body to body masáže a to že si masérku užijete ze všech možných úhlů. Ale tak samozřejmě, žé rád zkouším i nové věci a když už je to výhra, tak proč ne.

Díky pesimistickému kolegovi a jeho recenzi jsem si vybral Moniku, tedy i díky fotkám a popisu, kterému ale nikdy moc nevěřím. Vlastně ten výběr je dost malý, v konkrétní den jsou tam na výběr jenom asi dvě masérky, pokud nepočítám Jenny. Toto jim dost ubírá vítr z plachet, nebo ptáky z rukou, asi je obtížné najít pořádně kvalitní masérky, které vědí o čem je správná erotická masáž a netlačí se jen do susední nory.

Musím pochválit stejně jako pes jejich rezervační systém, ten je super. Nemusíte nic doladovat, prostě si vyberete datum a dostupný čas a je to, pohoda. Žádné časové úpravy, neboť masérka z pracovní doby 8:00 – 16:00 má samozřejmě volno pouze v 8:00. Takticky jsem si vybral čas tak, abych byl ten den první, a bylo to až odpoledne, protože ráno Monika nemasírovala.

Po prvním zhlédnutí Moniky jsem byl, opět stejně jako pesimista (vlastně s jeho recenzí plně souhlasím), trochu překvapen jejím vzhledem, na fotkách to vypadá, že má větší zadek (co mám rád), ale ve skutečnosti je štíhlá a zadek „normální“  Přivítala mě ve spodním prádle, což je příjemná změna oproti ostatním masérským podnikům a dokonce v podpatcích, což už je možná i trochu moc Posílá mě do malé sprchy samého s čím jsem počítal, protože to tady mám nastudované do detailů. Podle mě bychom se tam vešli oba, alespoň by to byla velmi kontaktní společná sprcha, ale nevadí. Po návratu do pokoje se svléká a ve stoje se navzájem fyzicky seznamujeme. Usmívá se a udržuje oční kontakt, ale moc nekomunikujeme. Zřejmě vycítila, že já nato ani moc nejsem a byl jsem i nevím proč trochu nervózní z toho nového prostředí a pro mě nové masáže. Také mi někoho připomínala, ale ne herečku, ale jistou moderátorku české TV.

Po krátké chvíli si lehám rovnou na záda, pro mě opět nová zkušenost. Monika si nejprve sedá ke mně a jemně mi masíruje trup a ruce, přičemž nabízí své pěkné dvojky, aby by mi nemusela začít masírovat penis od stupně tvrdosti 0. Je to sympatická žena, usmívá se a někdy až směje. No jo, dovedu si představit, že při tom užívání si vypadám trochu tupě. Z té komorní atmosféry (i hudba hrála tiše) jsem byl, jak jsem již zmínil, trošku nesvůj, ale postupně jsem se uvolnil. Monika se ke mně trochu přitulila a pak jsi mi už sedá zády ke mně na břicho a začíná s lingam masáží, kterou ještě jednou přeruší, aby si opět na chvíli sedla z boku vedle mě. Já jí postupně „masíruji“ prsa, záda, zadek, nohy a časem trochu i klín. Monika se občas na mě s úsměvem podívá přes rameno. Je to příjemné, ale jak jsem čekal, trošku jednotvárné.

Ve druhé polovině, tedy v tom nejlepším, přichází do salonu (asi) druhý masážník, a je to dost slyšet. Trošku to ruší atmosféru, zato Monika nemůže, ale vyřeší to zvýšenou intenzitou masáže. A myslím, že si to užívá spolu se mnou, protože se mi v pupíku vytvořila drobná jacuzzi Takže moje aktivita nevyšla nazmar. Toto se nedá zahrát. A ke konci ji už i velmi letmo slyším. Je to velmi autentické. Moje ruce putují po celém jejím těle, ale v závěru mi už přidrží ruku v jejím klíně, ať už s tím dám klid a věnuji se podstatnému tohle mne úplně dostane a po krátké chvíli končím. Byl to asi nejdelší orgasmus, jaký jsem kdy na masáži zažil, takže lingam určitě splnil účel. Po utření se ještě chvíli mazlíme. Super relaxace.

Tak jako jsem neměl velká očekávání, musím říct, že to bylo velmi příjemné a opravdové. Po vylezení ze salonu jsem byl mimo, zašel jsem do potravin a procházel se bezpřízorně mezi regály, nevěděl jsem co tam dělám a co vlastně chci, tak jsem jen popadl oblíbené pivo, ať si ten zážitek ještě vylepším. Monika mě domotala a kromě serotoninu se mi do mozku uvolnil i nějaký hormon demence.  Občas jsem si na to vzpomenul i během běžného pracovního dne, takže to jen potvrzuje, že to byla kvalita. Možná bych si to i zopakoval, ale šel bych na její i mnou oblíbenou body to body masáž. Venku jsem byl po 62 minutách.

PS V Le Velour se ví, že jedete „z ťapek“, takže komu by toto prozrazení vadilo klidně mi může darovat vyhranou masáž 

https://tapky.info/?3984,monika-studio-le-velour-777-317-249-777317249

Monika_8-1.jpg Monika_4-0.jpg

4.7 3 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
27 září, 2022 08:01

Ano Škrte, nikoli herečka, ale moderátorka a díky tvé zmínce jsem si konečně vzpomněl, koho mi Monika připomínala. Našel jsem si na Wiki „české moderátorky“ a byl jsem doma dřív, než jsem doscrolloval k Saskii Burešové  💪 . Já měl prostě v hlavě, že to byl někdo z televize (ale hrála i v jednom filmu, takže jsem měl vlastně pravdu  😉 )

27 září, 2022 18:44

Moc pekna recenze. A takhle by mela vypadat dobra masaz! Monco👍

Last edited 1 rok před by Andrej
3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx