Melisa – Rabbit Hall

Chladné počasí přímo vybízelo k tomu nechat se zahřát od nějaké pěkné masérky a tak jsem se vydal ke Králíkům. Objednání jako vždy v pohodě přes chat na webu, výběr ale omezený – popularita salónu je vysoká a tak jsem musel brát co se zrovna naskytlo. Osud tomu chtěl abych se potkal s Melisou a já při pohledu na fotky nebyl proti.

Melisa mě přivítala vřele, pusa sem pusa tam a šup na pokoj. Tam jsme si potvrdily druh masáže – body to body, chci se přece ohřát. Při pohledu na její zadek jsem navzdory svým zvyklostem akceptoval návrh společné sprchy před – a že jsem udělal dobře!

Melisa má krásný, vetší ale perfektně pevný zadeček a rozhodně to ví a umí ho používat. Sprcha velmi kontaktní, úsměvy a pohledy do očí, až jsem měl chvíli pocit že jsem tam s dobrou kamarádkou a ne s dívkou co vidím poprvé v životě. Zadečkem se ke mě tiskla tak, že jsem musel štelovat nádobí abych nezajel kam neměl…

Tím ale superlativy končí, masáž byla spíš průměr. Na zádech příliš dlouho, až mě to nebavilo. Gymnastiku sice předvádí dobrou a v zrcadle je vidět vše, jen je to prostě pořád dokola. Já vím že se tam toho nedá vymyslet o moc víc a zůstat v rámci pravidel, ale není přece potřeba tahat čas. To ať si děvčata nechají po otočce při oddalování ograsmu nebo se rovnou domluví s klientem na dvou číslech. Po otočce jsem se mohl víc zapojit tak to bylo o trochu lepší, ale tak nějak jsem už to znudění ze sebe nedostal a po finále se těšil do sprchy protože mi byla zima, takže jsme si ani nijak zvlášť nepovídali. Jediné co si pamatuju je, že češka to určitě není, ale mluví dobře.

Celkově si myslím že Melisa má potenciál, takže doporučení asi ano. Opakovat nebudu.

Melisa – B2B, 60 minut – 1900,-
https://tapky.info/?4069,melisa-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Melisa3.jpg

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx