Angela – Matahari

Matahari je super salón na úrovni a mají i pěkný masérky. Takže kam jít byla lehká volba. Teď ještě k jaké masérce, protože vybírat je z čeho. Vloni v létě jsem zkusil Angelu a oklikou přes její kolegyně (Kara, Laura…) jsem se k ní po čase vrátil.

Angela je moc milá holka. Když si mě nahoře v Truhlářské na recepci přebírala, proběhlo uvítací objetí a milý úsměv. Už po cestě dolů navázala konverzaci a atmosféra byla hned přátelská. Dole v pokoji jsme se dohodli na B2B masáži, 60 min.

Hned na úvod mi Angela během pěkného pokecu také „vymezila mantinely“, co můžu a co ne. Žádné doteky v rozkroku, na vlasy a obličej. Tak jo. Pak konverzace plynule pokračuje až do sprchy, která byla velice příjemná. Žádná divočina, ale prostě tak akorát. Fajn namydlení celého těla, její doteky, ženskost, něžnost a erotično na mě hodně zapůsobily už tam. Jde to těžko, ale dodržuju ve sprše vymezené hranice.

Už v té sprše mně přišlo, že Angela snad oproti minulému roku omládla. Asi na sobě hodně maká, protože tak krásný a pevný tělo nemůže být jen darem seshora.

Začínáme klasicky na břiše. Angela super masíruje nejprve rukama a pak příjemně celým tělem. Práce jemná, ale zároveň intenzivní. Teda řekl bych, že se rozhodně za ten rok hodně zlepšila, každý pohyb navazuje na ten předchozí a celé působí velice uvolněně. A to jsem teprve na břiše. Čas od času se lehce usměje, brouká si nějakou melodii.

V polovině času jdu na záda a profesionální a příjemná masáž pokračuje a postupně graduje. Péro mi masíruje luxusně a stříkal bych hned. V jednu chvíli jsem zapomněl na vymezené hranice a blížil jsem se k jejímu pokladu v rozkroku pravačkou. Znova mi připomněla, že takhle ne a dostal jsem „žlutou kartu“. Dál už jsem se teda sahat neodvážil, protože červenou kartu a stop týhle super masáže jsem fakt nechtěl. Dodržování jejich pravidel mi dál vlastně vůbec nedělalo problémy. Angela masáž totiž zvládla s takovým erotickým nábojem i bez toho, že jsem si to užil parádně až do mohutnýho výstřiku…

Po utření se o mě mile postarala a nechala mě odpočívat a lehce pomazlila,následovala opět příjemná společná sprcha, zaměřená na nutnou hygienu. Poté ještě krátký pokec a jdeme nahoru, kde po objetí na rozloučenou odcházím.

Kdo čeká, že si s masérkou může pohrát a sáhnout, kam se mu zachce, tak u Angely nepochodí. Za své hranice nepustí ani omylem.  Ale to vůbec nevadí, protože Angela předvedla skvělou erotickou masáž a na tu jsem za ní šel.

Díky a budu se těšit příště

admin edit: https://tapky.info/?3621,angela-matahari-salon-773-164-811-773164811

Lucie.jpeg

2.3 4 votes
Hodnocení recenze
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Balea
6 září, 2022 22:05

Dostat žlutou kartu při masáži a pak napsat oslavnou recenzi?
Vůbec ta představa, jakým způsobem se to stalo, je fakt hnusná.

6 září, 2022 23:07
Reply to  Balea

Promin, Angelo, ja si pro zlutou kartu k tobe neprijdu. Hodne stesti!!!❤️

user1902
7 září, 2022 10:36

a niekto sa potom cuduje, ze sme svetakom na smiech. nic nesmies, nic nemozes, zaplatis za to neskutocne peniaze a este chrochtas nad tym, aky to bol skvely zazitok  😩 
hranice a pravidla su ziaden sex, tam pravidla EROTICKYCH masazi maju koncit, akekolvek dalsie pravidlo je podvod a nezmysel

7 září, 2022 11:13

Já naopak za recenzi děkuji, vím že za Angelou nikdy nepůjdu

7 září, 2022 18:20

Hezky jsi to Angelo napsala, ja take neprijdu, priste si vlez nekam za sklo a nebo se zabal do igelitu. Pry zluta karta, to jsme to dopracovali. Plati se jim jak za kvalitni suk a oni maji jen same zakazy.

KralMasaznichSalonu
7 září, 2022 22:34
Reply to  Jumper

No zrovna v Matahari se platí víc jak za ten kvalitní šuk… 🙂

Maty79
3 ledna, 2023 16:09

Já taky za recenzi děkuji a rád za Angelou zajdu. Asi každý čeká od masáže něco jiného. Já bych si zaplatil asi jinou službu, kdybych chtěl dívce hrabat mezi nohama. To mi k té masáži nějak nesedí. A vzdát se dobré masáže, jenom proto, že si nemůžu sáhnou, tak to ani omylem. Na druhou stranu, si to můžete vyjasnit hned na začátku co můžu/nemůžu buď vyhovuje nebo beru otočku.  😀 

7
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx