Jennifer – Matahari Salon

B2b na 60 min, 2300 Kč

https://tapky.info/?3128,jennifer-matahari-salon-773-164-811-773164811


Tel: 773 164 811

Moje první návštěva v Truhlářské mě už od začátku trošku odradila svou menší diskrétností, než je zvykem. Na recepci jsem chvilku poseděl s cizím gentlemanem, oba jsme se hrabali držkou v zemi a zpočátku mi to trošku zkazilo zážitek. Pak ale přišla k recepci Jennifer a já jsem věděl, že jsem vybral dobře.

Na základě předchozích recenzí jsem šel k ní kvůli avizovanému mladému vzhledu a jakési „nevinnosti“, kterou prý oplývá. Vše sedí do puntíku. Doufal jsem, že si sedneme, a nejspíš se to opravdu povedlo. Už při pozdravu a prvním úsměvu z ní byl znát jakýsi ostych, který jsme se spolu v nabídnuté sprše snažili smýt. Jde spíše o jemnější doteky a jak bylo jinde psáno, Jennifer se brání dotykům dole, ale ničemu to nevadilo, přišla mi spíše jako takový přítulný typ než někdo, kdo se hned hrne do dračí akce. Působí opravdu mladě a nevinně, přestože dle (vcelku intenzivního) pokecu to má v hlavě srovnané.

Napumpovanej už si teda ulehám na záda a probíhá celkem krátké B2B. Zdatně využívá svá dokonalá prsa, je na ní znát mládí v rozpuku a Jennifer si je těchto předností dobře vědoma a nebojí se je využít. Připadala mi dost dráždivá, nevím, jestli to hrála, ale na prsa evidentně dobře reaguje a sama se nastavuje na odiv. Dlouho už na zádech nevydržím, abych si ho neurval, a po otočce se celá masáž ještě výrazně zlepšuje. Tulivý dojem ze sprchy se jen umocňuje, Jennifer je hodně „teasovací“ typ, často přejíždí kolem rozkroku a jen tak brnká a je znát, že podobný přístup se líbí i jí. I když občas problesknou jisté momenty ostychu a je znát, že není tak zkušená jako o mnoho let starší kolegyně, peníze pravděpodobně nejsou její jedinou motivací a práce ji baví, což považuji za nejdůležitější.

Na žádost přichází i oddalování, Jennifer se v rámci pravidel a nesahání na dolní části nastaví jakkoliv, všemu ochotně vyhoví a nedochází k absolutně žádnému spěchání. Zdárně jsme dosáhli kýženého vrcholu, Jennifer se na chviličku ještě přitulí, usmívá se, i drobnej polibek mi dopřeje. Sprcha už je pak jen umývací, pokračuje pokec a člověk se cítí jako s dobrou kámoškou. Hodně mladou 😀

Dojmy každopádně zůstávají dobré, i když myslím, že je asi hodně důležité si s ní sednout a jet na stejné vlně. V jednu chvíli jsem se zeptal na doteky dole, bylo to zamítnuto a atmosféra na chviličku ochladla, šlo ale opravdu jen o moment a během kecání se vše vrátilo do zajetých kolejí.

Za mě palec nahoru, k repetici asi dojde 🙂

AP8dLfoMbu.jpeg

4 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx