Tereza – Rabbit Hall

Tereza- nová posila u králíků. Při masáži mi tvrdila, že není žádná amatérka, ale před králíkem vystřídala několik podniků, naposledy snad Matahari?

Objednání bez problémů, vyšla na mě Vinohradská. Po úvodní domluvě, co chci za masáž (bral jsem mix na hodinu za 1800) přišla na řadu společná sprcha. Ve sprše zjišťuju, že je Tereza rozhodně za co vzít. Fotky na webu sedí, ale řekl bych, že jsou mírně retušované a některé partie jsou větší, než na fotkách.

Ulehám na břicho a začíná masáž. Oceňuji, že to není žádné rozpatlávání oleje, ale blíží se to „normální“ masáži. Na řadu přichází i b2b a doteky na správných partií. Otočka přichází poměrně rychle, ale čas jsem nesledoval. Po otočce následovala masáž v podobném duchu, b2b. Sáhnout na sebe nechá, ale atmosféra byla taková sterilní, tak jsem se ani nepokoušel sáhnout dolů. Celé mi to připadalo jako profesionální výkon, bez takové té kamarádské atmosféry. Po úspěšném dobojování ještě přilehnutí, drobný rozhovor a opět společná sprcha.

Masáž hodnotím jako takový lepší průměr, ale určitě existují lepší masérky, které salon nabízí. Já opakovat zřejmě nebudu, ale pro nenáročné masážníky a horňáky se doporučit dá.

https://tapky.info/?4104,tereza-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Tereza.jpg

2.7 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech