Viki – Candyshop Massage

Ahoj komunito,

Viki zrzka 160/50/3
masáž:  B2B, 1h 1800 Kč
Objednání v den masáže a rychlá domluva s podnikem přes WhatsApp. Nabídka Nikol, Chloe a Viki.
Viki tady nemá žádnou recenzi tak jsem se jí rozhodl otestovat. Operátorka upozornila, že ale Viki pussycat nedělá.
Příchod na místo činu, zvonek a tradááá do komnat salonu. Přivítání na recepci, nabídka pití a seznámení s masérkou.
Viki je taková sympatická mladá holka od vedle. V nose má piercing a je odněkud z východu, ale domluvíte se jakž takž česky. Placeno hned při pozdravu.
Salon CandyShop je moc hezký blízko Staromáku, velký prostorný pokoj se sprchou. Místnost jak na zámku a vše čisté oproti mé minulé návštěvě jejich branche na Vinohradech.
Masérka odpovídá fotkám, i když nějaká mírná konstanta směrem nahoru bude, ale fakt málo. Má trošku stehna, jinak je to štíhlá holka. Není tak pevná jako kámen, ale taky to není marshmallow. Nabídnuta společná sprcha, kterou odmítám a s tím, že bych rád společnou až na konci. Viki odbíhá pryč se taky připravit s tím, že za 3-4 minuty je zpět. Po sprše ulehám na futon a do minutky přichází Viki s olejíčky. Odkrývá ručníky a i když už ležím na břichu.  Začíná nejdřív rozetírat teplé příjemné oleje a hezky jemně rozetírá záda, zadek, nohy…olejem nešetří a masáž se nese v duchu relaxu. Nejdříve rukama prošmátrá všechny části těla včetně koulí a péra. Poté se sama namaže a začne po mě jezdit nahoru, dolů, z boku, zezadu. Sice jsem psal, že má Viki trošku stehna, ale zato má skvělej pevnej zadek. Asi v půlce času přijde otočka na záda. Konečně si jí mohu víc prohlédnout, usmívá se začíná stejnou sestavu jako na zádech. Ráda si to koriguje a nastavuje sama. Při masáži čelem ke mě se jí už víc dotýkám. Prsa má asi 2,5-3 to ano, ale bohužel povislá, ale jemná na dotek a hezky vzrušené bradavky. Žádné zákazy nepřicházejí takže si hezky osahávám její tělo. Kundičku má pěkně oholenou. Tu si trošku schovává a chrání. Ale vyložená stopka nenastala. Moc hezky přerušovaně honí, střídá hmaty a fakt hodně dobrá práce s pérem a tak 25 min. si různě s ním hraje a střídá s masírováním tělem. Zkouší imitaci jedinou polohu koníčka, když je obličejem ke mě a za zády honí. To mě až tolik nebere protože nenaskakuje 🙁 Občas mírné zavzdychání, ale spíš takové ero pohledy. 69tka nebyla, ale ani jsem si neřekl.  Ke konci masáže přidá na intenzitě, ale opět krásně střídá hmaty a techniky, oddaluje až nakonec stříkám slušnou porci nadílky. Otře mě i sebe po té spoušti, přitulí se a hladíme se a něco málo povídáme. Ale není to žádná plodná diskuze. Pak jdeme do sprchy, kdy mě celého od paty ke hlavě zezadu a zepředu namydlí tělo a umyje. Ode mě nechce namydlit, že prý ráda sama. Vyjdu první a oblékám se. Koukám na hodinky a ještě jsme o 11 min. přetáhli čas.  Na konci při odchodu několik objetí a pusy na tvář.
Závěrem:  doporučit/nedoporučit ?  Posuďte sami kolegové
Není to taková raketa jako Nikča z RH, ani GFE, pro Andreje info, že si chrání pičku, kdo preferuje více komunikace ať jde ke Kláře, už jsem měl celkově lepší zážitky na masážích, ale k vzhledem opravdu ke výborné práci s pérem prožitý HJ a slušnému relaxu nevylučuji opáčko na kterou mě Viki sama pozvala.

viki-2.jpg viky-2-1.jpg viki-1-0.jpg

5 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx