July- Infinity spa

věčné téma infinity fotky nejsem si zcela jistej zda jsou její ale proporce sedí, na fotkách chybí malá decentní(který  nejsou rušivý)  tetování..nicméně proporce a to že je blond sedí, její být klidně i můžou

Krásná slečna, s maďarskými kořeny což je příjemná změna od uk/Rusek/ holek z východu. S Maďarkami  mam na masážích pár zkušeností a nějaké vlohy pro to určitě mají :-), docela vzpomínám  na Ellu z Princess – ta to uměla rozjet, je opaálená se z solárka pevný tělo ze cvičení, skoro mi to spíš přišlo že by se hodila do Matahari .

CO zmíním na začátek a možná je to i moje chyba protože jsem nebyl nastavenej uplně na velkou socializaci a klábosení, nepovedlo se mi zapříst nějaký angažovaný hovor, i když jsme se v průběhu tak nějak bavili a nebyla nějaká nepříjemná, jen témata moc nerozváděla.., ale česky umí velmi dobře … u mě to Gfe a věci kolem masáže dělají část zážitku.

Jinak masírovat a B2B umí velmi dobře, co je třeba ocenit a mnoho masérek na to zapomíná na ptáčka nezapomíná ani když ležím na  břiše a ta část neni ani moc dlouhá. Technicky masáži nemám úplně moc co vytknout ale chybělo mi tam to něco navíc, kočku ukazuje v pohodě .. dole tak lehce pohlazení necítil sem atmosféru že by se hodilo něco víc… Ruční práce tak nějak lehce nadprůměrná ,ale ne zas moc kreativní .. čas dodržen což je na infi vykon

Hodnocení pozitivní za techniku masáže a že holka je v pohodě a krásná  . K tomu abych ji dělal nějaké větší promo mi chybělo víc toho pokecu a pocit že jsme si sedli, což ovšem prostě není vždy a mohlo to být i mým rozpoložením, takže za zkoušku podle me stojí.

Doporučení případně tomu komu se líbí vizuál a trošku si to odřídí + naváže vice sympatie.. , mě se to úplně nepovedlo, přesto jsem odcházel ne nadšen ale spokojen, v Infinity patří k těm lepším

admin edit: https://tapky.info/?4040,july-infinity-spa-603-373-881-603373881

C52B3570-8F2E-4E19-B7BD-286FFCB3E21D.jpeg

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
xxx
5 července, 2022 23:00

Jen pro info, dříve měla jiný nick v infinity (byla Denisa) a má tu pár recenzí.
A s tou změnou nicku mě dostali, pač jsem byl u Denisy a snad za týden jsem u ní skončil znovu, ale už jako July 🙂
A navíc první masáž byla poznamenaná, protože měla svoje dny, tak jsem ji nechtěl moc trápit a tedy celkově to bylo slabší.
Na té druhé masáží jsem jí říkal, že jestli se necítí, tak ať klidně pošle kolegyní (a doufal jsem, že kývne a přenechá mě další slečně). Jenže se nestalo, prý takovou radost jim neudělá 🙂 Každopádně, bylo to mnohém lepší ve výsledku, postarala se o mě dobře.

6 července, 2022 08:10

Fotky nejsou její 🙂

mv_12215545d0f892104217d7af1a4fc3faa950a6f.jpeg
6 července, 2022 08:12
Reply to  Magi

možná jsem se špatně vyjádřil, ostatní fotky by mohly byt její, ale tato určitě ne.

6 července, 2022 09:01

Pani Bacova z Infinity, muzete prosim prestat podvadet s fotkama i s profilama? Je to porad dokola… Uz to zase prehanite!!!!!!!!!! Jak k tomu prijdeme!? Mate tam nektery super holky a jen kazite povest salonu.

Last edited 1 rok před by Andrej
6 července, 2022 10:00
Reply to  Andrej

A ty recyklovaný masérky jsou k smíchu. Onehdá mi jedna z obecně oblíbených masérek popsala, jak to chodí, když je masérka neúspěšná. Obvykle změní salon a nick (ovšem svůj negativní přístup k masážím nezmění) a čeká, že bude mít víc klientů. Samozřejmě se nedočká, tak znovu změní salon a nick. Ale že někdo použije trik se změnou nicku ve stejném salonu, to je opravdu zákeřné  😡 

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx