Nikol – Rabbit Hall

https://tapky.info/?3550,nikol-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Masáž: Mix / 1h / 1.800,-

Návštěva asi měsíc stará. Ten den jsem byl poslední, trochu jsem se bál, aby to nebylo znát na výkonu, ale nebylo. Vlastní blbostí jsem dorazil pozdě, takže masáž netrvala 60 minut, ale konec byl na čas, kdy jsme měli mít původně konec.

Nikol patří k profláknutým stálicím, tak asi není potřeba zacházet do nějakých detailů. Pěkná holka odpovídající fotkám na webu. Společná sprcha před i po nabídnuta a využita.

Po úvodní sprše začátek na břiše, kdy se pěkně klouže, ale zároveň i masíruje, žádné rozpatlávání oleje. Pokyn k otočce přišel poměrně rychle. Na zádech pokračování v podobném duchu – hodně klouzání, vzdychání do ucha, dobrá ruční práce. Koncovka vyšla tak nějak na čas, rychlá společná sprcha (spíš už taková očista), oblíknout, zaplatit a ven. I když nemám, co bych vytknul, odcházel jsem s rozporuplnými pocity, že tomu něco chybělo. Ale asi jsem měl po přečtení zdejších recenzí jen extrémně vysoká očekávání. Nicméně usměvavého smajlíka si určitě zaslouží.

Nikol17Profil.webp

2 4 votes
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
MadMan
30 června, 2022 18:21

to samy dokola ¨asi měl vysoká očekavání¨. Pánové, recenzi ostatních jsou k tomu aby jste se rozhodli jít na masáž sem nebo jinam, nemá to žádný, nebo skoro žádný význam o tom jak bude probíhat právě ta vaše masáž. Uvolněte si, užívejte si okamžik, buďte přítomni a vyhoďte z hlavy ten ¨masasžní seznam¨ sestavený předem, jehož nedodržení vyústí buď v nespokojenost anebo v horším případě se i člověk naštve a vydá vesmes negativní komentář, který ale nemusí být věcný.

Pig
30 června, 2022 21:09
30 června, 2022 21:30
Reply to  Pig

Vepříku, moc jsem nepochopil, jakou spojitost mezi Nikol z RH a pornohvězdou Isabelou jsi měl na mysli  😅 

Pig
30 června, 2022 21:48

Sorry, dal jsem k jiné recenzi.. Patří to k té předchozí :))

4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech