Ketrin – Luxury Grand

Ahoj,

Jeden z mých „masážně-služebních výletů“ do Prahy byl do mého oblíbeného salonu Luxury. Mám to tam rád… počínaje komunikací s operátorkou… přes lokalitu (klidné místo s dobrým parkováním) … dobré pokoje se sprchou (platí pro většinu pokojů)… až po samotné masérky, které jsou CZ nebo SK (nevím, zda to platí stále a u všech, celkem jsem jich zde zkusil asi 5 a vždy tomu tak bylo). A ještě bych vypíchnul, že se mi u nich hodně líbí osvětlení pokojů… co dokáže malá lampička na stolku za hlavou… krásně je nasvíceno vše, co má být vidět:- )

No, ale někdy i zde se nezadaří dle představ. Nevím, zda to byla náhoda nebo jsme si nesedli…???  Tak tedy, dle rozvrhu a fotek jsem si vybral masérku Ketrin. Volil jsem klasiku na 60 min, cena nyní 1800 (já byl u Ketrin ještě před mírným zdražením za 1600). Pozn: A dle webu aktuálně maj akci -10%… tedy za cenu jako tenkrát:- )

Co říci ke Ketrin? Hezká, a to dost (čumák pěknej, prsa fakt hezký trojky pěknýho tvaru, celkově štíhlá, nádherná prdelka). Vzhledově bych ji řadil rozhodně k té horní polovině masérek, které jsem navštívil. Fotky na webu určitě sedí. Myslím, že v Luxury je v tomto směru vše ok. Jen ten uvedený věk v profilu bude asi nezměněn po několik let (?) Odhaduju. Ale je to jedno. Ketrin je určitě dost mladá. A jestli má 20 nebo 25, v porovnání k mému věku opravdu nehraje roli… mohl bych jí dělat fotříka:- ) Její komunikativnost ok… takové nějaké normální neutrální řeči. Ale osobní přístup a samotná úroveň komunikace, řekněme bez výraznějšího zájmu. Nedávno tady někdo na adresu nějaké masérky napsal, že hezké masérky to mají jednodušší a nemusí se tolik snažit. Ano, to platí i u Ketrin. Využívá (zneužívá) toho, že je krásná. Ale samotná masáž je slabší.

Nyní tedy k samotné akci. Společná sprcha mi byla nabídnuta. To je v Luxury standard, řekl bych. A většinou již samotná sprcha napoví (neříkám, že vždy), jak dobrá bude celková masáž. U Ketrin jsem byl v krátké době po návštěvě u Nelly nebo Barbary, kdy jsem byl hodně rozmazlen ve stylu, jak má vypadat divoká sprcha. A protože u těchto hvězd (bohužel v případě Nelly už ex) jsme jeli vždy na 2 kola, kdy první bylo ve sprše, tak to samé jsem chtěl od Ketrin. No, byla to chyba… totální neodhadnutí situace z mé strany. Ketrin mě doslova vyhonila, s dost otráveným čumákem. Tenkrát jsem pochopil, že to asi není úplně dobře, vyžadovat první kolo ve sprše za každou cenu. A měl bych to spíše nechat na situaci a atmosféře.

Pak jsme se přesunuli na futon. První půlka na zádech byla ze ¾ naplněna hlazením nohou (opravdu jen nohou, stehna a lýtka), neskutečně dlouho a neskutečně nudně. Byl jsem zralý na usnutí a měl jsem obavy, aby neusnula i ona. Pak trochu záda a lehké B2B, kdy jsem si v zrcadle mohl prohlédnout její hezkou prdelku. Po otočce, kromě změny mé pozice, se žádný zázračný obrat nekonal. Stále nudné hlazení bez náboje. Tak nějak se Ketrin došmrdlala až k mému šmrdlalovi a v pozici, kdy seděla vedle mě, mi to udělala podruhé. 69-ka se nekonala, ani náhodou. Neměl jsem ani možnost zkusit, zda se nechá dole pohladit. A tak jsem si mohl vyhrát jen s kozičkama.Závěrečnou sprchu jsem si už raději dal sám.

Můj závěr. Luxury bych rozhodně doporučil, ale určitě s někým jiným. Ketrin bych s váháním doporučil pouze naprostému začátečníkovi, který není moc náročný a vystačí mu výše popsané. Rozhodně nedoporučuji někomu, kdo má rád akční masáž. Opakování v žádném případě. Dávám lehkého mračouna (dle známkování ve škole 3-, a to dost „vo kozy“… a vlastně skoro jen díky nim).

Dokonce myslím, že to Ketrin nebaví a měla by se věnovat něčemu jinému: -( Ale budu rád, když mi někdo bude oponovat. Třeba neměla svůj den… třeba jsem ji byl nesympatický (což si o sobě nemyslím:- )… třeba jsem to zazdil tou úvodní sprchou… ale na druhou stranu, za ty prachy by trocha předstírání a zájmu (klidně hraného) neškodila. A ještě doplním, že vždy chodím v ranních/dopoledních hodinách. Tím chci říct, že co by první nebo jeden z prvních klientů, otrávený přístup třeba z důvodu únavy fakt nečekám.

 

https://tapky.info/?3252,ketrin-luxury-grand-605-958-304-605958304

 

Ketrin.jpg

4 2 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
24 května, 2022 21:32

No, ty si posledni dobou nevybiras ty nejlepsi🤣🤣🤣

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech