Klára – Angels

Ahoj všichni,

Asi před rokem, v rámci osobního zmapování masážního terénu, jsem zkusil i Angels masáže. I přesto, že už jsem o nich lecos četl, jsem se chtěl přesvědčit na vlastní kůži (nikdy by mě nenapadlo, jak trefné to rčení může být:- ) Při snaze vybrat masérku jsem zhodnotil, že majitel bude asi „echt horňák“… a asi jezdí rád do Silicon Valley:- ) Dle fotky a dle dostupného termínu, když jsem jel služebně do Prahy, jsem si vybral Kláru. Fotky v případě Angels jsou úplně mimo. Že masérky mívají v profilech rozmazané obličeje, na to jsem zvyklý, ale v případě Angels tam má většina takový nějaký „duck face filter“… působí všechny hodně stejně. Tedy vůbec nevíte, kdo vám otevře (a zda to je vlastně ta, co jste si objednali).

Ještě pár slov k salónu. Nachází se v Holešovicích, pobočka je zcela diskrétní. Za hlavním vchodem se uvnitř čeká u mříží, které brání neoprávněným osobám ke vstupu do schodů do horních pater. Objednání jsem udělal přes Reservio, vše v pohodě. Líbí se mi, že tady už je vidět, které časy jsou ještě volné. A tedy nemusím s operátorkou hledat vhodný čas vyhovující mě I masérce. Nelíbí se mi time management, který zde praktikují (pokud to nebyla náhoda). Přišel jsem přesně na čas, u zvonku mi bylo sděleno, že sl. Klára ještě není připravena a musel jsem tedy čekat u zmíněných mříží. Tedy zde bylo zdržení asi 5 min, pak jsem byl vpuštěn nahoru. Masérka to bere jako normální věc, tedy nějaká omluva nebo komentář se nekonal.

Jinak Klára působila vcelku sympaticky. Je hezká, ale použil bych výraz, který se tu občas používá… “holka od vedle”. Na webu píšou prsa 4 (přírodní). No… já bych ohodnotil na 3. A vůbec nevypadají, jako na fotkách. Jinak štíhlá, pro mě až skoro hubená.

A ještě doplním dva +/- k salonu. Libí se mi, že na profilech je uváděno, zda masérka dělá 69. Pak se mi ale nelíbí, když na sebe nenechá sahnout. Líbí se mi, že na pokoji je sprcha. Pak se mi ale nelíbí, když společná sprcha není nabídnuta. Jinak pokoje útulné, ale moc tmavé (tmavé stěny a světlo stažené příliš moc).

A nyní se konečně dostávám k samotné masáži. Vybral jsem si lingam na 45 min, zde nabízí I tuhle netradiční délku. Tak nějak jsem si říkal “30 je málo, 60 moc”, tak to zkusím. Aktuální cena v ceníku je 2200. Myslím, že tenkrát jsem to měl za rovné 2 tis. Jak již bylo naznačeno, společná sprcha se nekonala (z mé strany by zájem byl). Po chvíli přišla Klára. Zde masáž lingamu rovnou začíná na zádech. Příšlo mi to jako normální B2B, tedy jeho druhá část na zádech. Nějaké to klouzání, hlazení, v rámci kterého asi byla trochu větší pozornost tam dolů. Ale nic, co by nějak vybočovalo z normálních B2B (pozn. zažil jsem mnohem lepší masáže lingamu i s názvem “normální erotická masáž”, tedy špíše to je o masárce a jejích praktikách). Na 69 došlo, ale bez možnosti dotyku, a to je “špatně”. Celé to bylo takové dost neosobní. Cíl masáže byl dosažen, ale z cesty, která k němu vedla, jsem nadšený příliš nebyl.

Sprcha po byla samozřejmě také samostatně. Zaplatil jsem pouze, co jsme musel. Odcházel jsem docela rozmrzelý. Peníze za takový čas a provedení nestojí.

Nedoporučuju ani salon ani masérku. :- (

 

https://tapky.info/?2926,klara-angels-masaze-778-896-288-778896288

 

Klara.jpg

5 2 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
24 května, 2022 05:38

Mne se libi, jaxe vzdy potvrdi, ze do nekterych salonu proste neni radno chodit. A vzdy se objevi nekdo, kdo tam zajde a pak se divi🤣🤣🤣

24 května, 2022 09:59

Villagere neda me to abych nezereagoval, stalo se to co jsem vycitil i tusil z tohodle zlatokopeckyho masazniho divadla salonku. Skoro jsem se nechal take nalakat, ale odradily me uz ty jejich ceny. Rikal jsem si ze se snad pos..ly…s cenovym porovnanim z daleko lepsich salonu (dle recenzi) Jak vidim dle tveho prispevku udelal jsem dobre ze jsem se tomudle salonu mcdonaldovych krasek (jak se zde predtim nekdo zminil) obloukem vyhnul, pindoura vyhonit zvladnu za 2 minuty a ne za 2 litry, chlape uz to nedelej a vybirej lepe. Cena podniku neznamena ze je kvalitni, tenhle se rovna ruzovymu toboganu, kde dole fasuje kyble chechtaku komediant ze zlatym zubem a retezem kolem krku, a vedle nej na tebe dychne lacinej parfem damicka z dalneho vychodu s tim ze se ji za tezky prachy nesmis ani dotknout.

Last edited 1 měsíc před by Jumper
24 května, 2022 14:56

Kdo vzpomínáte na Petru u ktere jsem byl v Angels v 2019 tak ta byla výjimka, měla dobre recenze i od ostatních, z dnešního pohledu by se hodila třeba do králíkárny, nyní inzeruje na sexu že masíruje v Jablonci, tak doporučuji kdo to máte blízko😉

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech