Masáže

Kira – Rabbit Hall

S Kirou jsem měl až dojem, jako by mě masírovala krásná nahatá SŠ studentka – je tak drobná a malá, s malými prsíčky. Zároveň je hodně pružná, intenzivní a umí navodit báječně žhavou atmosféru. Taky mě potěšila skvělou vychytávkou, kterou jsem ještě v těch desítkách již absolvovaných masáží ještě nezažil – v jednu chvíli se postavila rozkročmo přímo nad můj obličej a předklonila se tak, aby měla ruce a obličej co nejblíže k mému šulínovi, takže se mi na dlouhé minuty naskytl vskutku dechberoucí pohled – rozkošná rozevřená pipinka přímo nade mnou a zároveň její prsíčka a obličej vzhůru nohama přede mnou. V této poloze se intenzivně věnovala mému instrumentu – snažil jsem se si to vychutnat a „vydržet“ co nejdéle a vrýt si ten obrázek do paměti, škoda, že nemám fotografickou paměť. Celá masáž měla jedinou vadu – Kira mi ji zkrátila, masírovací část trvala cca 40 minut. Přišel jsem asi o 5 minut pozdě, pak „formality okolo“, návštěva toalety, 2 společné sprchy, a stejně jsem z pokoje odcházel asi 2 minuty „před limitem“. Mohl jsem to zkontrolovat díky velkým digitálním číslicím budíku, který ležel na matraci. Ale kromě toho – Kira působila sebevědomě, byla milá, je opravdu hezká a má to „v malíku“ – za půl roku, co tohle prý dělá, je její „know-how“, tedy že fakt ví, jak na to, opravdu působivé. Mohu jen doporučit. Byl jsem u ní poprvé, tak jsem bral mix.

admin edit: https://tapky.info/?3677,kira-rabbit-hall-774-910-918-774910918

2022-05-11-Kira-Rabbit-Hall.jpg

3.5 4 votes
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
20 května, 2022 15:25

Chválím recenzi, hlavně popis vychytávky. Líp bych to nevyjádřil, Kira je asi gymnastika, tělo a překvapivé pohyby. Je to výrazně intenzivní, nebojím se napsat až horlivý styl, takže doporučení všem, kdo se nejde mazlit a povídat si.

27 května, 2022 06:45
Reply to  Vrabec v hrsti

Asi jsem pomalejší, ale bavíme se tady o tajné vychytávce co je ve skutecnosti 69?

27 května, 2022 18:38
Reply to  faktNevim

Úplně klasická 69 to není. Jestli ti nepomohl detailní popis od autora recenze, tak technicky vzato: 6 leží a kolmo je 9. Nebo tak nějak. (Kira se prostě umí hodně předklonit). Takže vizuálně skvělý, pro méně ohebný holky neproveditelný. 🤩

27 května, 2022 18:43
Reply to  Vrabec v hrsti

Takže namísto 69 si namaluj ležatou 8, ve které je uprostřed napasovaná 0. Jóga nebo pole dance, nevim, se zeptej rovnou Kiry.

4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx