Erotické masáže Nicol

Nicol erotické masáže láká na své bujné poprsí a to do blízkosti Staroměstského náměstí, asi ulici vedle metra.

Komunikace přes SMS v pořádku, objednávám se na hodinu za 2000Kč. Jsem instruován stát opodál dveří dokud sama nenapíše neboť prý pinglové z restaurace naproti šmírují. Pouští mě dovnitř, výtahem vyjedu do jejího podlaží a opět potichoučku musím rychle vejít dovnitř, aby náhodou někdo neslyšel, že má hosta.

Slečna je milá, příjemná, ale velice si potrpí na čistotu, prý kvůli práci doma. Boty musím zout hned u dveří, na nic nesahat, navede mě do pokoje. Předávám cash a můžu do sprchy. Byt je hezky zařízený, čistý a cítím se útulně. Čekám, až se vrátí ze sprchy ona.

Přijde už celá nahá, tělo opravdu hezké, její inzerovaný věk 29 je tedy sice trochu mimo, spíš tak 35 bych tipoval, ale je vidět, že se udržuje fit. Prsa skutečně č.4, sice umělé ale to mi nevadí. Tady ale klady tak nějak končí.

Otočím se na břicho a její masáž je spíš hlazení a dloubání do zadku. To by ještě šlo, jako relax, ale bohužel si asi hodně ráda povídá. Začíná s domácí ekonomickou situací, přes trh práce po lifestyle. Kdyby aspoň mluvila nějak odborně, ale je to takové to klábosení jak pepci v hospodě u braníka. Než mě otočila na záda, tak jsem si i vyslechl, jak bych se měl lépe stravovat, cvičit, zhubnout pár kilo a kdoví co ještě.

No, říkám si, že se vykecala a teď to přijde. Začne slibně honit, po chvilce si ho strčí mezi prsa a jede nahoru dolů. Vrací se k honění, ale už tak trochu strojově. Mě osobně trvá docela dlouho se udělat, takže možná čekala, že mi to bude stačit. Po pár minutách navrhuje, ať si honím sám a lehá si vedle mě, hladím ji po prsou a zadečku.

Už už poukazuje na čas tak se do toho teda trochu víc opřu a po 2 minutkách se teda udělám, ale že bych si to úplně užil, to se říct nedá. Utřu se, ona jde do koupelny, pak jdu já, oblékám se, ještě pokec mezi tím a odcházím.

Z hodiny za 2000Kč jsem byl tak 45 minut na břiše, 10 minut akce a 5 minut si honím sám. No opakovat nebudu, ale možná je chyba ve mě. Slečna hezká a milá, ale servis je za mě nic moc.

https://tapky.info/?4014,nicol-eroticke-masaze-nicol-725-998-525-725998525

img0001.jpg

5 3 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Pig
11 května, 2022 07:41

Ne ne chyba není v tobě 🙂 tohle je legenda pražské erotické scény, dříve jako Angela a já nevím kolik těch prezdivek měla. Dřív normálně šukala za peníze, jednu dobu byla dokonce bačová a měla svůj privát. Teď zjistila že si může vydělat jen masážemi. Tys měl ještě štěstí, dřív když se jí nějakej chlap nelíbil tak ho byla schopná vyhodit ve dveřích. Z tvý recenze ale je znát, že pitomá je pořád stejně, možná že se to ještě horší věkem 🙂

Pig
11 května, 2022 17:43

Joo bokovku 🙂 tuhle bokovku už má spoustu let.. Ona vždy dokázala věrohodně něco předstírat. Myslím, že tu určitě bude hodně pamětníků, který by na ní mohli zavzpomínat. Já třeba vzpomínám na inzeráty, ve kterých psala, že se schází jen s muži do 35 let a pohlednými, když jsi projevil zájem, tak chtěla poslat fotku, aby tě posoudila. Prostě sranda

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx