Ella- Rabbit Hall

Zdravím všechny milovníky jemných dotyků a diskrétního cákání na krásné slečny.

Dnes uvedu svou první recenzi ze své první masáže. Již jsem sice četl, že zde slečna byla hodnocena, nicméně každá informace navíc se hodí. Vezmu to trochu zesiroka, třeba tím někoho pobavím.

Již nějakou dobu koukám na vaše recenze a rozhodl jsem se,  že na masáž musím taky. Volba padla na Rabbit hall. Původně jsem chtěl jít jiný den a za jinou dívkou. Nicméně když jsem dělal rezervaci, nedalo mi to a koukl jsem na ostatní slečny. Samozřejmě jsem u toho tvrdnul jak by mi bylo 16. Krev se přesunula o patro níž a já jsem se rozhodl, že nutně musím jít dnes.

Rezervace ke slečně Elle na erotic mix za 1800 proběhla bleskově. Po příchodu následovala pusa na obě tváře. Slečna měla hezký župan, hned mě uvedla dále a nabídla něco k pití. Společná sprcha využita. Na slečnu jsem já skoro nesahal, nepřišlo mi, že by po tom nějak toužila. Postavu má hezkou, hubenou. Prsa pevná, přirodni, ale 4ky jak inzerují to podle mě nejsou. Umyla si mě celého, jak již tady dříve bylo zmíněno, docela se věnovala zadku. Poté si mě položila na břicho. Olej byl teplý, začínala od chodidel. Na břiše hodně prvků  b2b. Docela příjemné bylo jak mi kolenem zajela až k vejcim a přitom se věnovala šíji. Asi v půlce otočka na záda. Slecna se snažila udržovat oční kontakt. Já měl povětšinou zavřené oči a užíval si to. Peru se nevěnovala zezacatku skoro vůbec, občas se o něj otřela. Masíruje kozama, zadeckem, rukama. Občas zavzdychani do ucha. Ale přišlo mi to takové strojene.

Bohužel jsem se vůbec nedokázal uvolnit a i když se mi to líbilo, tak můj menší kolega vypadal že spí. Byl jsem proste nějak nervózní. Začala se proto po chvíli věnovat jemu, avšak dost intenzivně. Nebyl ani pořádně v pozoru a najednou jsem byl hotov 😂. Radši jsem se ani nedíval kolik bylo hodin. Docela provar. Utreni kapesnickem, lehla si napůl na mě a chvíli jsme se mazlili. pokus o druhé kolo nebyl. Poté sprcha, zaplacení, rozloučení a byl jsem venku. Čas dodržen, možná jsme pár minut přetahli.

Celkove hodnotím masáž jako moc fajn, slečna krásná. Chyba byla ve mě, byl jsem hrozně napjaty a neuzil jsem si to jak jeem chtěl. Jedinou věc bych možná zmínil jako negativum. Slecna je cizinka (východní přízvuk) a neumí moc česky a trochu anglicky. Ale ani jedno na to abychom si dobře pokecali. Proto to na me celé působilo tak trochu strojene, snažil jsem se nějak navázat řeč, pořád se usmívala ale někdy mi asi moc nerozuměla.

Za sebe hodnotím 8/10, budu se těšit příště na další slečnu

https://www.tapky.info/?3367,ella-rabbit-hall-774-910-918-774910918

2713536B-0193-403D-9486-CB069D291E67.jpeg

3.5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx