Emma Club Holy

Emma tel. Clubu +420 605 55 60 80

Emma napravila reputaci Clubu. 2x jsem ho před tím navštívil, jednou to byla katastrofa, kterou jsem již popsal.

Emma je nová akvizice, jde o Milfku se zkušenostmi s podobnými službami. Zaujala mě, že z dívek má nejodvážnější foto. Postava odpovídá věku, když si přičtete pár let, o které se priváty většinou „netrefí“. Prsa odpovídají přiložené fotce, srdíčko nad dírkou má také. Obličej se mě ale líbil, kratší upravené vlasy, hezký pohled, komunikace opatrná.

Začátek mě rozesmál, dal jsem si 90 min a nevěděla co je OB. Ale nebyl s tím problém. Protože bylo dost času, tak jsme začali oťapkáváním, vzájemným hlazením, klitoris jsem jí taky našel a na 100% jsme si tuto fázi oba užili. Při OB se nechala vést, vyvrcholení si pohlídala a první dávka tak šla všude kolem, jenom ne na ní a do ní. Obléknutí fešáka a začali jsme misiem. Jenom asi zbytečně moc často mazala gel a to i během změn poloh. Ze zadu nic moc, ale na koníčka, když to rozjela, tak to co dělaly její kozy, AUU.

Po druhém vrcholu zase mazlení, opět se jí asi líbilo dráždění, ale pouze klitoris, dovnitř jenom pěšákem, prsty ne. Pak ještě závěrečné misio již ale bylo dle mého dost z její strany přehrané.

Cena 2500+500.

I když to byla moje první pořádná návštěva privátu, jinak chodím raději na masáže, tak opáčko možná jo.

emma2-7.jpeg

4 1 vote
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Admin
Noble Member
24 dubna, 2022 23:07
Reply to  MikePrag

Je neco nesrozumitelnyho na vete “ Za každou recenzi na masáž …..” ??? 🤬

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx