Sacura – Extaz

Lákalo me vyzkoušet pussycat masáž mimo RH, tak jsem se rozhodl pro vyvinutou asiatku Sacuru v Extazu, kde to byla moje první návšteva. Rezervace probehla v porádku, ale nedostal jsem úplne info o tom jak vlastne vejít do samotného salonu, musel jsem z nich tyto informace cucat už na míste. Poté, co mi byly otevreny vstupní dvere pres zvonek, jsem ješte chvilku musel cekat na schodech do suterénu, což není ideální a úplne diskrétní + nad hlavou me vnímala kamera. Ale nic strašného. Mohly by to trošku doladit a poskytnout kompletní informaci, jak se dostat až ke dverím salonu již pri rezervaci.

Otevírá mi hezká, ne zrovna drobná, mladá asiatka s dlouhými černými vlasy. Vypadá strhane a smutne. Ani se moc necuduju, ten její rozvrh je brutální. Vítá me jako nejaky robot. Uvítací vety ze sebe vypluje snad jedním výdechem. Vytáhne masážní menu, na kterém mi hned ukáže, že dnes pussycat nedelá. No jo. Kdybych to vedel, ani neprijdu. Tak vybírám nuru na 75 minut za 2300 kc. Ten cas 75 minut se mi velmi líbí, protože je-li masáž dobrá tak se mi nekdy 60 minut zdá málo, hlavne když po vás jde další chlapík a 90 minut je už hodne i na masérky, které casto nemají ani repertoár na tak dlouhou dobu a poté vyplňují zbývající čas kecami, masáží hlavy a pod. Byl jsem velmi zvedavý na Sacuru s jejím kamenným výrazem a intenzivním pohledem.

Jdeme do sprchy. Ale nato, jak je mladá, by ta prsa mohla být pevnejší. Ale za mě ok. Není nejštíhlejší, ale osobne u žen preferuji radeji trochu tuku navíc než žebra nebo cihlicky. Aspon je zac chytit . Zadek má takový vetší, ale pevný a z jednoho boku potetovaný, vypadá to dobre. Nepamatuji si moc co se delo ve sprše, takže asi nebyla nejak výjimecná, ale dohromady jsme v ní byli 3x. Trochu konverzujeme, ale nezdá se, že by o to mela nejaký výraznejší zájem.

Masáž na briše si už také nepamatuji do detailu, ale vím, že se mi to líbilo a Sacura vypadala dobre v zrcadle. Má své čaro. Príjemne se po mne klouzala celým svým telem. Bylo také nejaké GFE, ale jen tak letmo, jako povinnost. Po otočce následuje takové lepící B2B. Mám tím na mysli to, že jsem si nemohl moc pohrát s její výbavou, kterou mela vetšinou nalepenou na mém tele. Dostatecne se venuje i mému kolíku a má takový pevnejší stisk.

No ale ten její pohled do očí, který je sice pekný, ale i rádne prísný a hlavne neustáááály 😀 Tak jak se vám Sacura dívá do ocí, tak se na vás nebude dívat ani vlastní pes, když budete jíst klobásu, nebot i ten pes obcas mrkne i na tu klobásu. 😀 Už presne vím o cem psal Aladar. Ono je to hezké, ale zároven až odstrašující. Vzpomínám si na jeden moment, kdy se mi trošku zatrásla noha, už nevím jestli od vzrušení, nebo z jejího rázného honení. Sacura se na vterinu ohlédla na nohu a hned zpátky mne do ocí. Pripadal jsem si jako mimozemštan, jehož sexualitu má Sacura za úkol nastudovat. Jinak to bylo ale fajn, Sacura se umí dotýkat. Škoda jen, že se na me pri tom nekonecném ocním kontaktu nevedela ani jednou usmát. Její pipinku jsem necítil a taky nevidel, ale verím, že ji má. A nakonec jsem mel i trochu problém dosáhnout vytoužený cíl, ale díky její vytrvalosti to po delší honicce vyšlo. Netradicne jsme šli hned do sprchy a po ní opet na matraci, pricemž na posledních cca 15 minut opet spustila svoji sestavu. Na konec další sprcha.

Nevím no, byl to pro mne trošku smíšený zážitek. Sacura mi pripadala jako robot, který je naprogramován k očnímu kontaktu a naucen nekolik frází. Takže kvuli tomu chladu koutky ani nahoru ani dolu.

https://www.tapky.info/?3762,asiatka-sakura-sacura-extaz-massage-776-506-193-76506193

sacu-0.jpg sac-1.jpg

4 2 votes
Hodnocení recenze
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
12 dubna, 2022 15:17

No možná ji to trošku semlelo já ji zažil ještě usměvavou a uvolněnou ..🙂, už v Extázu není tak možná ji to fakt přestalo bavit jinak já na sacuru nemůžu říct špatně slovo , za poslední rok určitě nejlepší slečna v extazu

xxx
16 dubna, 2022 00:10
Reply to  Peters32

Jo, skončili snad ve stejný den s Emily. Jinak tam teď mají nové posily.

19 dubna, 2022 13:08
Reply to  Peters32

Extaz provedl komplet cistku a je tam zcela nove osazenstvo. Nejlepsi z byvale party mi vzdy prisla Nicol. Te kde je konec to nevim.

Furtmusim
20 dubna, 2022 00:08
Reply to  Vanuatu

Nicol je nově tu:
https://relaxangel.cz/
Nevim ale, jak se tady jmenuje

21 dubna, 2022 00:53
Reply to  Furtmusim

Pokud je to tak, jak rikas, tak dle fotek to muze byt jedine Ella, ale tezko rict.

23 dubna, 2022 14:38
Reply to  Vanuatu

Ella je Luna z RH. Ostatni slecny jsou na booku RA jiz dlouho, zadna z nich neni nova. RA a spriznene salony nemivaj vzdy vsechny slecny na webu.

Furtmusim
10 května, 2022 00:14
Reply to  Vanuatu

Nicol je v Nirvane/Relax Angel/Spa for men pořad Nicol.
Na stránkách ale není, nevím proč, asi jsou retardované

7
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx