Ketrin – Masáže Luxury

Moje první návštěva tohoto salónu proběhla přibližně před dvěma týdny. Na webovým stránkách mě zaujala Ketrin se svými blonďatými vlasy a krásným poprsím.

Rezervace přes webové stránky a následná komunikace s operátorkou přes SMS byla v pořádku, místo jsem bez problému našel.

Po příchodu jsem byl uveden sympatickou blondýnkou v civilním oblečení, která se moc hezky usmívala. Až po chvíli mi došlo, že se nejedná o recepční, ale o masérku (fotky nelžou, ale představoval jsem si ji v reálu trochu jinak, přesto jsem nebyl zklamán). Poté, co si mě odvedla do pokoje, tak se šla převléct a pro pití.

Po chvíli se vrátila s pitím a pouze v ručníku, na začátek mi nabídla společnou sprchu, kterou jsem s radostí přijal. Jakmile jsem viděl její nahé tělo, tak mi bylo jasné, že to bude super masáž. Při společné sprše si se mnou hrála … i s mým kamarádem, který po chvíli značně ztvrdnul. Velmi se jí líbilo, když jsem si hrál s její prsy, a když jsem rukou zajel k její kundičce tak neprotestovala. Po chvíli konec sprchy a masáž.

Masáž na břiše je bohužel trochu nudná, ten den mi to vyhovovalo, jelikož jsem chtěl spíše ulevit svým zádům. Druhá část masáže na zádech je mnohem lepší, Ketrin mě dokázala velice rychle vzrušit svými pohyby těla, když naolejovaná jela na mém těle. Část masáže, kdy svými krásnými prsy se věnuje čistě mému tvrdému přirození bylo jedno z nejvíce příjemných chvilek masáže, u toho jsem si mohl i sáhnout na její kundičku, kterou má krásnou.

Když mělo dojít k zakončení, tak jsem byl velice příjemně překvapen ruční technikou Ketrin, jelikož jsem byl přesvědčen (pocitově), že mi dává orální sex (byli jsme v poloze 69). Netřeba říci, že jsem se rychle udělal.

Poté chvíle mazlení a povídání si, kdy jsem ji pochválil její techniku a ona zas, že stříkám hodně. Závěrečná sprcha byla vskutku očistná, a pouze s posledním osaháním prsou krásné Ketrin.

Za mě dobrá zkušenost, určitě se ke Ketrin ještě časem vrátím.

https://tapky.info/?3252,ketrin-masaze-luxury-605-958-304-605958304

4112399F-0D54-4776-9A2C-9516EF99577C.webp

4 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech